w
googluj

Hover Zoom+ for Chrome 1.0.215.1


Hover Zoom+ for Chrome – rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które pozwala na powiększanie zdjęć (ładowanie ich oryginałów) wyłącznie po najechaniu na nie kursorem myszki. Aplikacja jest bardzo rozbudowana jeśli chodzi o konfigurację. Definiować można własne reguły, w których powiększanie zadziała, lub też nie – na przykład uzależnić je od wciśniętego w danej chwili klawisza na klawiaturze. Dodatek pozwala w szczegółowy sposób zarządzać powiększaniem, aby ułatwić tym samym oglądanie zdjęć nie tylko w formie miniatur, ale również ich oryginalnych formach, bez konieczności każdorazowego, ręcznego otwierania grafik w nowej karcie.

Obsługa programu jest przy tym łatwa – o ile nie będziemy zainteresowani dodatkową konfiguracją, po instalacji można praktycznie od razu przystąpić do korzystania. Aplikacja domyślnie sama rozpoznaje, kiedy najedziemy kursorem myszy na grafiki, które nie są wyświetlane w swoim pełnym rozmiarze i w miarę możliwości ładuje ich pełnowymiarowe podglądy w dynamicznych okienkach obok kursora. Naturalnie aby efekt był szybki i możliwie ciekawy, niezbędne będzie posiadanie odpowiednio szybkiego łącza internetowego, aby nie czekać przesadnie długo na załadowanie oryginalnych grafik.

Jak wspomniano na wstępie, program oferuje wiele możliwości konfiguracyjnych. Obejmują one między innymi zachowanie całej aplikacji, ale również ustalenie skrótów klawiszowych, które pozwolą wygodniej korzystać z poszczególnych sposobów działania rozszerzenia. Do listy ustawień dostaniemy się klikając prawym przyciskiem myszy na ikonie dodatku, która jak zawsze widoczna jest na pasku przeglądarki w górnej części.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Hover Zoom+ for ChromeHover Zoom+ for Chrome 1.0.215.1
Wersja stabilna
1.41 MB | 2024-04-11

Ilość pobrań: 332 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Hover Zoom+ for Chrome