w
googluj

Newsprompt for Chrome 23.3.14


Newsprompt for Chrome to rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, dzięki któremu w każdej nowo otwartej karcie w przeglądarce otrzymamy podgląd polecanych i najświeższych wiadomości ze świata. Program uczy się przy tym na bieżąco zainteresowań i potrzeb użytkownika, aby z czasem dostarczać możliwie spersonalizowane wiadomości i newsy. Działa więc pod tym względem bardzo podobnie do asystentów znanych ze smartfonów, na przykład Google Now w przypadku systemu Android. Niezależnie od listy zaproponowanych wiadomości, newsy można również ręcznie przeglądać, korzystając przy tym z podziału na kategorie zamieszczonego z boku ekranu.

Niestety, chociaż aplikacja agreguje wiadomości z ponad 2000 witryn internetowych, są to wyłącznie źródła anglojęzyczne (przynajmniej w chwili naszych testów, rozszerzenie nie było skłonne do proponowania artykułów w języku polskim). Jeśli więc posługujemy się językiem angielskim, dodatek może okazać się bardzo ciekawym źródłem informacji, zgodnych z naszymi zainteresowaniami. Jeżeli jednak posługujemy się wyłącznie językiem polskim – aplikacja będzie z pewnością mało użyteczna, choć prócz agregowania informacji, zespolono ją również z wyszukiwarką internetową Yahoo.

Co ciekawe, w rozszerzeniu tym nie znajdziemy żadnych ustawień czy jakichkolwiek opcji. Całe działanie opiera się na algorytmach na bieżąco uczących się potrzeb użytkownika, który korzystając z proponowanych artykułów i stron internetowych, będzie dostarczał programowi coraz większej liczby informacji o sobie, zwiększając tym samym precyzję kolejnych propozycji tekstów w przyszłości.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Newsprompt for Chrome



Newsprompt for Chrome 23.3.14
Wersja stabilna
3.09 MB | 2024-04-17

Ilość pobrań: 160 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Newsprompt for Chrome