w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 539
Wszystkich postów: 946582
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Open Me Later! 1.10


Open Me Later! to rozszerzenie do przeglądarki internetowej Google Chrome, pozwalające zaprogramować konkretne strony do automatycznego otworzenia w późniejszym czasie. Stanowi to pewne uzupełnienie lub alternatywę dla dodawania konkretnych adresów do zakładek i jednoczesnego ustawiania przypomnienia, kiedy na daną witrynę chcieliśmy zajrzeć. Opisywane narzędzie pozwoli wybrać adres oraz wskazać dzień i godzinę, kiedy automatycznie ma zostać odwiedzony (w bieżącej w danym momencie lub nowej karcie w przeglądarce). Pozwoli to na przykład nie zapomnieć o uruchomieniu zaplanowanej transmisji na żywo z prezentacji nowego produktu i nie tylko.

Obsługa jest przy tym bardzo prosta. W pierwszym kroku konieczne będzie odwiedzenie strony, którą będziemy chcieli zaprogramować. Następnie klikamy w przycisk rozszerzenia (jak zwykle dostępny na pasku narzędzi tuż obok pola adresu przeglądarki). Wyświetlony zostanie panel, w którym możliwy jest wybór daty i godziny, o której wybrana witryna ma zostać automatycznie uruchomiona w przeglądarce. Można przy tym ustalić wydarzenie cykliczne, np. uruchamianie strony w każdy poniedziałek i środę o zadanej godzinie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby tę samą stronę uruchamiać o różnych godzinach w różne dni tygodnia – wtedy jednak każdy wpis musi zostać zaprogramowany osobno.

Dopisywanie strony do listy zaplanowanych uruchomień zakończyć należy potwierdzeniem tej operacji. Wówczas nowy wpis pokaże się na liście poniżej kalendarza i opcji. Jeśli zrezygnujemy z danej automatyzacji, konkretne wpisy można z tej listy z tego miejsca usunąć.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Open Me Later!Open Me Later! 1.10
Wersja stabilna
1.1 MB | 2017-05-01

Ilość pobrań: 107 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Open Me Later!
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:38
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Może się przydać.
Open Me Later! 1.10