Odwiedzin profilu: 4506
brak
Vintager to bardzo przyjazna w obsłudze, prosta aplikacja, która pozwoli na kilka sposobów nadać charakter fotografiom, które mamy na dysku komputera. Do efektów, które pozwala nałożyć program, należą przede wszystkim predefiniowane zestawy ustawień kolorów oraz możl...
0 305
Free Music & Video Downloader (wcześniej znany jako Last.FM Downloader) to niewielkie narzędzie do pobierania plików muzycznych z popularnych serwisów internetowych, takich jak: 8tracks, Goear, GrooveShark, Last.FM, MixCloud, ProstoPleer, SoundCloud, VKontakte. Aplik...
2 10310
Fotosizer jest to darmowy i bardzo łatwy w obsłudze program do hurtowej - masowej zmiany rozdzielczości zdjęć. Wybieramy katalog zdjęć które chcemy zmienić, następnie interesującą nas rozdzielczość i Start. Program oferuje również zmianę samej wagi zdjęcia na mniejsz...
6 81946
HnauHnakrapunt: W układzie podobny raczej do Worda, niż do Painta. Jak ktoś odpalał LibreOffice Draw, to mniej więcej taki klimat. Chwilę zajmie, zanim znajdziecie co potrzeba. Ciekawa opcja wstawiania zakrzywionego tekstu do projektu.
09.04.2019
Komentarz do:
DrawPad Graphic Editor
HnauHnakrapunt: Jeden z najprostszych programów do zabawy przezroczystością w pliku graficznym. Jeśli nie chce się wam kombinować z kombajnami, bo lubicie Painta, ale przydałoby się to logo na przezroczystym, a nie na czarnym tle, to coś dla was. Poza tym standardowe funkcje i kilka bajeranckich stempelków do ożywienia projektu (w tym z firmową alpaką).
09.04.2019
Komentarz do:
FireAlpaca
HnauHnakrapunt: Z polskimi znakami nadal nienajlepiej, ale sporo osób i tak pisze podstawowym alfabetem łacińskim, do którego wystarczy ustawienie English. Na plus możliwość wpisywania całych grup liter jednym przeciągnięciem palca. Żeby używać płynnie, trzeba poćwiczyć, bo po QWERTY dosyć dezorientujące. Raczej na sprzęt obsługiwany w pionie, w poziomie lepiej sprawi się klawiatura wbita fabrycznie.
09.04.2019
Komentarz do:
Keybee
Jaki darmowy program do obróbki zdjęć pod facebooka?
Są serwisy online oferujące przycinanie zdjęć pod serwisy społecznościowe. Ale zazwyczaj używam Irfana.
22 Wrzesień 2017, 11:16

Forum: Programy
Temat: Jaki darmowy program do obróbki zdjęć pod facebooka?

Czy firefox musi tak wolno działać ?
Mnie czyszczenie cache pomaga, ale możesz po prostu spróbować którejś z wyszukiwarek budowanych na Firefoxie, mniej znanych i mniej obudowanych rozszerzeniami. Ostatnio mam w użyciu Cyberfoxa, który domyślnie blokuje instalację wtyczek.
22 Wrzesień 2017, 10:19

Forum: Programy
Temat: Czy firefox musi tak wolno działać ?

Program do automatycznego kopiowania tresci z dok do dok
Jak na razie głównym pomysłem, niestety płatnym, który przychodzi mi do głowy w tej sytuacji, jest program OCR do PDFów ABBYY FineReader. Płatne, ale używam regularnie i nie robi sieczki z tekstu. W wersji minimalistycznej mogę polecić online SmallPDF i CloudConvert.
Zaznaczam, że żaden z nich ni...

Sprzęt

Komputer używam do: prac różnorodnych z wyjątkiem grania

avatararrow

HnauHnakrapunt

Wypowiedzi na stronie: 494
Wypowiedzi na forum: 5
Dołączenie: 12.09.2017
Miejscowość:
Pochwały: 0
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
HnauHnakrapunt dodał(a) program Vintager do ulubionych
HnauHnakrapunt usunął program DrawPad Graphic Editor z ulubionych
HnauHnakrapunt ocenił(a) program DrawPad Graphic Editor
HnauHnakrapunt dodał(a) komentarz do programu DrawPad Graphic Editor
HnauHnakrapunt usunął program RealWorld Paint z ulubionych