w
googluj

Vintager 2016 2.0.1


Vintager to bardzo przyjazna w obsłudze, prosta aplikacja, która pozwoli na kilka sposobów nadać charakter fotografiom, które mamy na dysku komputera. Do efektów, które pozwala nałożyć program, należą przede wszystkim predefiniowane zestawy ustawień kolorów oraz możliwość dokładania do zdjęć ramek.

Aby skorzystać z możliwości programu, wystarczy przy pomocy wbudowanego narzędzia, wskazać aplikacji, które zdjęcie chcemy poddać edycji. Zaraz po jego zaimportowaniu, mamy możliwość skorzystania z kilkunastu filtrów barwnych, które swoją kolorystyką nawiązują do efektów uzyskiwanych na starych fotografiach, stąd nazwa całej aplikacji. Oprócz tego, użytkownik ma możliwość dodania do obrazu ramki oraz zasymulowania zmiany głębi ostrości fotografii, poprzez nałożenie odpowiednich winiet.

Dodatkowo Vintager daje możliwość skorzystania również z innych, prostych narzędzi. Znajdziemy wśród nich moduł, dzięki któremu obrócimy zdjęcie w dowolnym kierunku, funkcję pozwalającą na wykadrowanie fotografii, a także suwaki, przy pomocy których ręcznie zmienimy podstawowe parametry zdjęcia.

Podczas eksportu zdjęcia z nałożonymi zmianami, możemy wybrać, czy zapisywany plik ma być kopią oryginału, czy ma go zastąpić. Dodatkowo możliwe jest wskazanie programowi rozdzielczości, do której wynikowy obraz ma zostać przycięty. Na tym polu możliwe jest zarówno ustawienie wymiarów niestandardowych, które spowodują zniekształcenie zdjęcia, jak również skorzystanie z możliwości zachowania proporcji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
VintagerVintager 2016 2.0.1
Wersja stabilna
89.63 MB | 2015-12-19

Ilość pobrań: 303 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Vintager