w
googluj

PNGmini 2.0


PNGmini to niewielkie, przydatne narzędzie, które pozwala tak zmienić strukturę plików PNG, aby zmniejszyć ich rozmiar na dysku bez najmniejszego uszczerbku na jakości grafik. Z tego powodu może okazać się nieocenionym narzędziem na przykład dla webmasterów, którym zależy na możliwie małych rozmiarach plików na serwerze. PNGmini będzie równie praktyczne w rękach osób tworzących prezentacje multimedialne oraz rozbudowane, bogate w pliki graficzne dokumenty tekstowe.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Wystarczy naprowadzić program na pliki, których edycją chcemy się zająć. Odbywa się to poprzez wygodną metodę "przeciągnij i upuść". Dodane pliki kolejno dodają się do tworzonej na bieżąco listy plików oczekujących. PNGmini obok każdej grafiki prezentuje krótkie informacje na jej temat.

Aby przejść do procesu zmniejszania plików, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku. Program kolejno będzie poddawać analizie pliki oraz zapisywać ich zmniejszone wersje w katalogach, z których pochodzą. Po zakończonym procesie zmniejszania plików, obok każdego z nich pojawia się informacja o procentowej skuteczności w redukcji ilości zajmowanego przez plik miejsca na dysku.

Warto dodać, iż działanie programu jest bardzo szybkie, ponieważ PNGmini zoptymalizowane zostało do pełnego wykorzystania wielordzeniowych jednostek obliczeniowych komputera.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się także program JPGmini, który cechuje się identyczną funkcjonalnością, jednak służy do obsługi plików graficznych JPG. Oferowane jest również podobne narzędzie, które służy do zmniejszania rozmiarów plików Javascript oraz CSS - WEBmini.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PNGminiPNGmini 2.0
Wersja stabilna
1.94 MB | 2014-03-08

Ilość pobrań: 143 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PNGmini