w
googluj

Cyotek Color Palette Editor 1.6.2 Build 316


Cyotek Color Palette Editor to prosty w obsłudze, funkcjonalny program, który pozwala na tworzenie własnych palet kolorów na wiele sposób, w tym także na podstawie zaimportowanego do programu obrazka. Stworzone palety mogą zostać zapisane w kilku formatach, dzięki czemu możliwe jest ich wykorzystanie w cenionych aplikacjach, w tym także programie Adobe Photoshop oraz GIMP.

Obsługa programu jest intuicyjna, dzięki czemu użytkownicy nie powinni mieć większych problemów z tworzeniem nowych projektów palet. Dodatkowo sam interfejs programu jest bardzo podobny do tego znanego z innych aplikacji tego samego producenta. Praca z programem jest efektywna dzięki logicznie umieszczonym narzędziom, których obecność można modyfikować w ustawieniach.

Prócz możliwości samodzielnego utworzenia nowej palety kolorów, na uwagę zasługują dodatkowe moduły, które pozwalają ten proces nie tylko ułatwić, ale przede wszystkim zautomatyzować, a co za tym idzie - przyśpieszyć. Cyotek Palette Editor oferuje na przykład moduł, który po zaimportowaniu do programu dowolnego zdjęcia, potrafi utworzyć paletę barw na jego podstawie. Mamy przy tym do wyboru jaka ma zostać zastosowana głębia.

Drugi z modułów pozwala użyć selektora kolorów, dzięki któremu po wskazaniu dowolnego elementu na monitorze komputera, jego kolor zostanie automatycznie dodany do tworzonej palety. Przydatna może się okazać również możliwość importowania do programu stworzonych już palet celem dalszej edycji a także wbudowany moduł pozwalający na konwersję formatów, w których palety zostały zapisane, dzięki czemu zostaną dostosowane do współpracy z innymi programami graficznymi.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania oprogramowania konieczne jest zainstalowanie pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 3.5.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (3 głosów)

Strefa Download programu
Cyotek Color Palette EditorCyotek Color Palette Editor 1.6.2 Build 316
Wersja stabilna
3.79 MB | 2018-01-22

Ilość pobrań: 152 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Cyotek Color Palette Editor