w
googluj

PictBear 2.04


PictBear jest darmowym programem umożliwiającym edycję grafiki, który pozwala na stosowanie licznych korekt obrazu i nakładanie filtrów efektownych dając przy tym do dyspozycji możliwość pracy na warstwach. Oferuje interfejs dość typowy dla tego typu aplikacji, który cechuje się paskiem narzędzi (zawierającym między innymi wiele pędzli czy kilka opcji zaznaczania), który zlokalizowany jest domyślnie po lewej stronie aplikacji, dużym polem pracy po środku oraz dodatkowymi panelami po prawej stronie okna programu.

Dzięki takiemu podejściu, obsługa aplikacji jest wygodna oraz podobna do tej, która znana może być użytkownikowi z narzędzi oferowanych przez konkurencję. Pozwoli mu to na szybkie i płynne przejście do użytkowania programu PictBear. Aby poddać edycji nowe zdjęcie, wystarczy je zaimportować do programu poleceniem Open, które można wywołać również skrótem klawiaturowym Ctrl+O. Następnie możemy już przystąpić do pracy, w każdej chwili mając możliwość cofnięcia wprowadzonych zmian oraz kontrolowania warstw tworzonego dokumentu po prawej stronie ekranu.

Na uwagę w programie zasługują opcje, które jak na tego typu aplikację z jednej strony są stosunkowo nierozbudowane, jednak z drugiej - pozwalają na skuteczną edycję najważniejszych preferencji, z wyglądem środowiska pracy włącznie. Takie rozwiązanie pozwoli szybko odnaleźć odpowiednie ustawienie bez konieczności przeglądania gąszczu opcji, jak może to mieć miejsce w oprogramowaniu konkurencyjnym.

Uwaga!
Producent udostępnia dodatkowe zestawy pędzli do programu, które dostępne są do pobrania bezpośrednio ze strony, pod tym adresem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PictBearPictBear 2.04
Wersja stabilna
3.44 MB | 2014-05-14

Ilość pobrań: 203 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
PictBear