w
googluj

Diffractor 123.5


Diffractor to prosty edytor oraz program do organizacji zdjęć, którego cechą szczególną jest niewielki rozmiar aplikacji, jak na ilość możliwości, którą oferuje. Narzędzie działa przy tym szybki, oferując między innymi możliwość przeglądania zdjęć w trybie pełnoekranowym oraz dzielenia się nimi poprzez sieci społecznościowe (Facebook, Twitter, Flickr).

Możliwości programu nie są szczególnie zaawansowane, ale wystarczające do podstawowego poprawienia jakości i kolorystyki zdjęć, włączając w to kadrowanie i obroty. Po przejściu w tryb edycji mamy do dyspozycji kilka suwaków, które wpływają na nasycenie, kontrast i inne typowe parametry zdjęć. Wszystkie wprowadzane modyfikacje są oczywiście na bieżąco wyświetlane na fotografii, którą edytujemy. Efekty naszej pracy możemy zapisać, ale również w razie potrzeby odrzucić lub skorygować.

Atrakcyjnie prezentuje się również tryb przeglądania zdjęć, który jednocześnie pokazuje nam zestaw dużych miniatur fotografii znajdujących się w wybranym katalogu oraz jedno większe zdjęcie, które w danej chwili oglądamy. Jednocześnie wyświetlane są przy nim informacje o nazwie, dacie wykonania, rozdzielczości, formacie oraz ocenie. Z poziomu programu dostępny jest moduł służący edycji opisu, tagów oraz oceny zdjęcia, co stanowi podstawowe narzędzia związane z organizowaniem fotografii w naszych zbiorach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
DiffractorDiffractor 123.5
Wersja stabilna
14.9 MB | 2021-07-24

Ilość pobrań: 199 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Diffractor