w
googluj

Jcropper 1.2.4.0


Jcropper to aplikacja stworzona z myślą o możliwie szybkim kadrowaniu zdjęć w formacie JPEG z zachowaniem ich pierwotnej jakości. Wyposażona została opcję zachowywania odpowiednich proporcji, które użytkownik samodzielnie może dodawać do listy, by w przyszłości szybciej uzyskiwać pożądane efekty kadrowania, na przykład na potrzeby nietypowych proporcji zdjęć w galerii prowadzonej strony internetowej.

Obsługa programu jest bardzo prosta, ponieważ zaraz po zaimportowaniu odpowiedniego zdjęcia, które chcemy przyciąć, pozostaje nam już tylko przy pomocy myszki zaznaczyć odpowiedni fragment fotografii, który stanowić będzie plik wynikowy programu (program nie nadpisuje zmian na zdjęciu, a tworzy jego przyciętą kopię w podanej przez użytkownika ścieżce). Kiedy dany obszar jest już zaznaczony, mamy możliwość jego korygowania oraz przesuwania co może odbywać się zarówno za pomocą myszy lub (dużo dokładniej) z wykorzystaniem panelu z górnej części okna programu, z poziomu którego możliwe jest edytowanie rozmiaru zaznaczonego fragmentu co jeden piksel.

Niezależnie od wybranej metody kadrowania, korzystać możemy z całkowicie swobodnego przekształcania obrazu, wykorzystać jego oryginalne proporcje lub stworzyć własne, których będzie trzymać się aplikacja. Wygodna może się okazać możliwość wyświetlenia listy pozostałych plików graficznych, które należą do tego samego folderu na dysku, z którego importowaliśmy edytowane zdjęcie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
JcropperJcropper 1.2.4.0
Wersja stabilna 32-bitowa
0.68 MB | 2014-07-23
Jcropper 1.2.4.0
Wersja stabilna 64-bitowa
0.71 MB | 2014-07-21

Ilość pobrań: 257 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Jcropper