w
googluj

Autodesk Pixlr 1.1.1.0


Autodesk Pixlr to wygodny w obsłudze edytor fotografii skupiony przede wszystkim na uzyskiwaniu ciekawych efektów kolorystycznych i stylizacyjnych. Pozwala dodatkowo korzystać z opcji automatycznych i losowych oraz dodawać do zdjęć ręcznie wpisany tekst (który również podlega kilku ustawieniom). Program stworzony został w oparciu o bardzo ciekawy interfejs, który cechuje się nowoczesnym wyglądem i animacjami. Większość efektów dostępnych w programie nie jest w nim zainstalowana od początku; po wybraniu dowolnego efektu zostaje on najpierw automatycznie pobrany z serwerów producenta (działa to bardzo sprawnie i nie wpływa na wydajność pracy użytkownika).

Obsługa jest bardzo podobna do innych aplikacji tego typu. Aby edytować zdjęcie, należy je w pierwszym kroku zaimportować do programu, a następnie korzystając z dostępnych w lewej części okna programu narzędzi, nakładać na nie kolejne efekty. Zostały one podzielone na grupy, w obrębie których znajdziemy sporo zróżnicowanych nakładek. Każda z nich może być edytowana pod kątem swojej intensywności (poziomu przezroczystości).

Ciekawie prezentuje się również moduł odpowiedzialny za nakładanie na zdjęcie naklejek. Są to dopracowane, bardzo sympatyczne rysunki, które przede wszystkim mogą spodobać się dzieciom. Każdy obrazek można dowolnie przesuwać na obszarze fotografii, a nawet generować jego lustrzane odbicia. Przekształcanie domyślnie dba o to, by proporcje obrazków nie zostały zmienione. Na koniec warto dodać, iż ukończone dzieło można zapisać w jednym z czterech formatów: BMP, TIFF, JPG lub PNG.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Autodesk PixlrAutodesk Pixlr 1.1.1.0
Wersja stabilna
150 MB | 2016-06-16
przejdź Autodesk Pixlr dla Android

Ilość pobrań: 1310 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Autodesk Pixlr