w
googluj

Hold Image 2.0.13.390


Hold Image to rozbudowany program, dzięki któremu nadamy wybranym przez nas plikom graficznym odpowiednie zabezpieczenia związane z prawami autorskimi, również w formie znaków wodnych. Całość opiera się na wykorzystaniu technologii DRM, a więc szeroko znanym działaniom mającym na celu uniemożliwienie osobom trzecim wykorzystywania naszych plików multimedialnych, w tym przypadku związanych z fotografią i grafiką.

Pobierany pakiet składa się tak naprawdę z dwóch odrębnych aplikacji, które wyspecjalizowano do różnych zadań. Edytor pozwala użytkownikowi skorzystać z możliwości nakładania na zdjęcia znaków wodnych z odpowiednimi efektami oraz treścią, komentowania plików graficznych oraz wprowadzania dodatkowych zabezpieczeń związanych z hasłami. Oferowanych opcji jest wiele, a w dodatku można je ze sobą łączyć, jeszcze bardziej zwiększając docelowe bezpieczeństwo naszych plików. Przydatna okazać się może także opcja stworzenia albumu w specjalnym formacie, który obsługiwany jest jedynie poprzez opisywany program. Tutaj do gry wkracza drugi z programów dostępnych po instalacji, który umożliwia swobodne ich wyświetlanie.

Niezależnie od zaawansowania, z jakim wykorzystamy Hold Image, jego funkcjonalność przyda się z pewnością każdemu amatorowi fotografii oraz grafiki, który udostępnia swoje dzieła na stronach internetowych (a jak wiadomo dzisiaj Sieć stanowi podstawowe medium dzielenia się tego typu zawartością). W przypadku ewentualnych problemów z wykorzystaniem programu, warto skorzystać z dostępnej bezpośrednio w nim (offline), dopracowanej instrukcji obsługi, po której można wygodnie się poruszać dzięki podziałowi na rozdziały.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Hold ImageHold Image 2.0.13.390
Wersja stabilna
8.62 MB | 2014-10-24

Ilość pobrań: 128 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Hold Image