w
googluj

Free Clone Stamp Tool 2.0.0


Free Clone Stamp Tool to prosty w obsłudze program, który umożliwia wygodne retuszowanie zdjęć przy użyciu popularnej metody klonowania. Świetnie się nada do pozbawiania portretowanych osób defektów twarzy czy niechcianych obiektów na zdjęciach krajobrazowych. Dodatkiem jest możliwość zastosowania podstawowych korekt barwnych, które wpłyną na całe zdjęcie, zmieniając jego wyraz i charakter.

Choć aplikacja oferuje dość wyspecjalizowaną funkcjonalność, producent zadbał o to, by interfejs był możliwie nowoczesny i prosty w obsłudze. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż wzorowano się na tym polu na niedoścignionym Adobe Photoshop Lightroomie, który jest cenionym programem, głównie przez zawodowych fotografów. Również tutaj, w dolnej części okna znajdziemy wygodny eksplorator plików, który wyświetla także miniatury zdjęć. Dwukrotnym kliknięciem możemy zaimportować wybrany plik do pola pracy, gdzie od razu możemy przystąpić do retuszowania. Parametry pędzla oraz dodatkowe ustawienia barw kontrolowane są z poziomu panelu ustawień, który znajduje się po prawej stronie ekranu. Na lewo od edytowanego zdjęcia znajdziemy z kolei wyświetlający się stale krótki poradnik, objaśniający jak wydajnie korzystać z programu.

Dodatkiem w programie jest możliwość obracania zdjęć oraz tworzenia ich lustrzanych odbić. Obsługa aplikacji jest szczególnie wygodna w trybie pełnoekranowym, kiedy wszystkie narzędzia wyświetlane są bez dodatkowych pasków przewijania. Znacznie ułatwia to nawigację i przekłada się na większą efektywność pracy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Free Clone Stamp ToolFree Clone Stamp Tool 2.0.0
Wersja stabilna
6.05 MB | 2016-05-15

Ilość pobrań: 216 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Free Clone Stamp Tool