w
googluj

Perfect Portrait 9.5.0.1640


Perfect Portrait to program do edycji zdjęć, który w szczególności będzie przydatny w przypadku fotografii portretowych. Położono w nim bowiem nacisk na dostępność narzędzi wpływających przede wszystkim na retusz ludzkiej twarzy. W połączeniu z automatycznym wykrywaniem postaci w kadrze, aplikacja stanowi ciekawą propozycję edytora dla amatorów oraz bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy jednak nie chcą korzystać z podobnych narzędzi ręcznie w Photoshopie czy Lightroomie.

Program jest prosty w użyciu, jednak już od pierwszych chwil można zauważyć, iż stosunkowo wysokie wymagania sprzętowe (między innymi aż 8GB pamięci operacyjnej) mają swoje odzwierciedlenie w praktyce; na słabszym sprzęcie aplikacja wyraźnie zwalnia, co znacznie przekłada się na spadek komfortu pracy. Inną kwestią pozostaje natomiast ich zasadność; konkurencyjne aplikacje często wymagają dużo mniej, oferując zbliżoną funkcjonalność. Opisywany program daje użytkownikowi dostęp do wielu predefiniowanych ustawień filtrów. Są one podzielone na grupy, co ułatwia zastosowanie odpowiednich i innych propozycji w przypadku portretu kobiety oraz mężczyzny. Niezależnie od oferowanych presetów, cały czas dostępne są także typowe „suwaki” poziomów, którymi możemy regulować między innymi nasycenie barw czy kontrast.

Warto dodać, iż w programie znajdziemy także podgląd histogramu oraz dobrze działającą lupę. Aplikacja obsługuje kilka przestrzeni barw, które można odpowiednio wybrać podczas importowania zdjęcia do edycji (na tym etapie obsługiwana jest metoda „drag and drop”; przeciągnij i upuść).
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Perfect PortraitPerfect Portrait 9.5.0.1640
Wersja stabilna
41.55 MB | 2015-06-08

Ilość pobrań: 132 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Perfect Portrait