w
googluj

ChrisPC Free VideoTube Downloader 14.24.0608

ChrisPC Free VideoTube Downloader to potężny, lecz łatwy w użyciu i przyjazny użytkownikowi program, służący do pobierania filmów (i całych playlist) z serwisów: YouTube, Vimeo, Dailymotion, Veoh, MyVideo.de, Flickr, Metacafe, Blip.tv, LiveLeak, Break oraz wielu innych. Możliwe jest także pobieranie filmików z popularnych stron dla dorosłych.

Portale hostujące pliki wideo często oferują ten sam klip w różnej jakości. Free VideoTube Downloader potrafi pobrać film w dowolnej z dostępnych rozdzielczości, począwszy od 144p, poprzez 360p i 720p, na 1080p HD skończywszy. Obsługiwane są filmy w formatach: 3GP, FLV, WebM oraz MP4 H.264.

Program oferuje bardzo szerokie opcje konwersji ściąganych plików. Jeśli chcemy przerzucić pobrane materiały na naszego iPoda, iPada bądź iPhone’a, aplikacja przeprowadzi dla nas natychmiastową konwersję do formatu właściwego dla urządzeń Apple. Możemy zmienić domyślne kodowanie filmów na XviD AVI lub MPEG-4 H.264, a także – co z pewnością ucieszy melomanów – wyciąć z nich ścieżkę dźwiękową i zapisać ją jako plik audio formatu MP3 lub AC3. Aplikacja potrafi konwertować maksymalnie 4 filmy na raz.

Interfejs programu jest przejrzysty już na pierwszy rzut oka: linki do filmów, które chcemy zapisać na dysku twardym, wklejamy do okna w górnej części programu, następnie określamy preferencje konwersji i używamy przycisku „Process all files”. Free VideoTube Downloader zajmie się resztą, i za chwilę nasze ulubione klipy wideo bezpiecznie wylądują na dysku twardym.

Uwaga!
Podczas instalacji programu domyślnie instalowane jest również oprogramowanie RelevantKnowledge. Jeśli nie życzymy sobie jego obecności w systemie, należy w odpowiednim momencie podczas instalacji kliknąć opcję „Decline” oraz odznaczyć odpowiednią opcję.

Ograniczenia!
Testowana wersja jest bezpłatna bez limitów czasowych, jednak by cieszyć się wszystkimi możliwościami programu (m.in pobieraniem filmów ze stron dla dorosłych oraz wszystkimi opcjami konwersji), należy na stronie producenta dokonać jednorazowej opłaty.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (14 głosów)

Strefa Download programu
ChrisPC Free VideoTube DownloaderChrisPC Free VideoTube Downloader 14.24.0608
Wersja stabilna
22.4 MB | 2024-06-09

Ilość pobrań: 2761 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (1)
ChrisPC Free VideoTube Downloader
avatararrow
~pit | 2016.02.13 18:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
czy ktoś co o tym morze naoisać
ChrisPC Free VideoTube Downloader 8.31