w
googluj

Wondershare Free YouTube Downloader 4.9.2

Wondershare Free YouTube Downloader to aplikacja służąca do pobierania materiałów wideo z portalu YouTube. Program pozwala na przeprowadzenie maksymalnie 10 zadań pobierania w jednym czasie, proces ściągania wideo można zatrzymywać i wznawiać. Aplikację wyposażono w prostą bibliotekę, pozwalającą na zarządzanie pobranymi nagraniami, dostępna jest także funkcja ich odtwarzania w Wondershare Player, programie instalowanym automatycznie wraz z narzędziem. Free You Tube Downloader posiada wbudowaną przeglądarkę zasobów portali multimedialnych, wyposażoną w mechanizm kart oraz stronę szybkiego uruchamiania (tzw. speed dial) z listą witryn strumieniujących wideo. Domyślne portale to YouTube, MTV, Vimeo, Hulu, Vevo, Yahoo! Screen, CBS, Videobash, Dailymotion, TED, MyVideo, można także dodać inną stronę (wspieranych jest ponad tysiąc witryn, z listą można zapoznać się po kliknięciu w przycisk Main Menu, umieszczony w prawym górnym rogu okna aplikacji).

Nagrania z YouTube pobierzemy albo poprzez skopiowanie ich odnośnika i kliknięcie przycisku Paste URL, albo dzięki rozszerzeniu, dodawanym do przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Internet Explorer. W tym drugim przypadku, odpowiedni przycisk do ściągania wideo znajduje się nad okienkiem filmu na portalu YouTube, oprócz tego dostępne są jeszcze przyciski odtwarzania za pomocą Wondershare Player oraz dodawania filmów z YT i innych portali do zakładek tego odtwarzacza (opcja ta wymaga darmowej rejestracji na stronie producenta). We wbudowanej w aplikację przeglądarce, również możemy pobierać wideo za pomocą przycisku umieszczonego nad oknem filmu, jednak pozostałe przyciski nie są wyświetlane. Przy ściąganiu materiałów wideo pojawia się opcja rozdzielczości w jakiej mają one zostać zapisane na dysku twardym – wybieramy pomiędzy typowymi ustawieniami YouTube - od 240p do 1080p HD. W opcjach programu ustalimy folder docelowy dla ściąganych plików. Dodatkowo, w dolnym lewym rogu okna aplikacji znajduje się rozwijalne menu, które umożliwia automatyczne uruchomienie zamykania systemu, przejścia komputera w stan uśpienia lub wyłączenia programu po ukończeniu wszystkich zadań pobierania.

Wondershare Player, który współpracujące z programem, jest dość prostym rozwiązaniem. Poza podstawowymi funkcjami odtwarzacza, w darmowej wersji wyposażono go w playlistę, opcję wznawiania nagrań od punktu zamknięcia aplikacji, możliwość wykonywania zrzutów ekranu, a także w panel zakładek, w którym umieszczane są odnośniki do wideo z You Tube lub innych portali strumieniujących filmy itp.

Szata graficzna Wondershare Free YouTube Downloader oraz Wondershare Player jest nowoczesna i przyjemna dla oka. Z obsługą programów powinni poradzić sobie także mało zaawansowani użytkownicy. W razie napotkania jakichkolwiek problemów, zawsze można zapoznać się z samouczkiem i działem FAQ, które są dostępne na stronie producenta (najlepiej odwiedzić je poprzez przycisk Main Menu, wyświetlany w prawym górnym rogu okna aplikacji).

Uwaga!
Po instalacji mogą wystąpić pewne problemy z działaniem rozszerzenia w przeglądarkach. Należy uruchomić ponownie daną przeglądarkę i jeżeli nie zostanie wywołane okienko z propozycją włączenia rozszerzenia, uruchomić je manualnie (powinno być już dodane do listy wszystkich rozszerzeń/dodatków). W ustawieniach aplikacji znajdziemy także specjalną opcję, która umożliwia naprawę działania rozszerzenia (opcja Browser Plugin i przycisk Repair).

Ograniczenia!
Program pozwala jedynie na pobieranie wideo z portalu YouTube, w celu uzyskania większych możliwości (m.in. ściąganie z ponad 1000 witryn strumieniujących multimedia, konwersja wideo, ekstrakcja dźwięku w MP3), należy zainstalować komercyjną aplikację Wondershare AllMyTube, którą można nabyć na stronie producenta.

Wymagania!
Podczas instalacji programu wymagane jest połączenie z internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (10 głosów)

Strefa Download programu
Wondershare Free YouTube DownloaderWondershare Free YouTube Downloader 4.9.2
Wersja stabilna
0.73 MB | 2017-09-28

Ilość pobrań: 3655 | W tym miesiącu: 16 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Wondershare Free YouTube Downloader