w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 132
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127588

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6752 dni

Free Dailymotion Download 1.0.87.829

Free Dailymotion Download jest niezwykle prostą, całkowicie bezpłatną oraz przyjazną dla użytkownika aplikacją, która jest odpowiedzialna za ściąganie i konwersję filmów z portalu internetowego Dailymotion i YouTube.

Obsługa programu nie jest skomplikowana. Wystarczy otworzyć serwis Dailymotion albo YouTube i wybrać interesujące nas w danej chwili wideo. Następnie kopiujemy nasz link i wklejamy go do aplikacji. Wklejony adres url możemy pobrać albo bez konwersji albo przekonwertowany do odpowiedniego formatu. Do wyboru mamy: konwersję do formatu avi (jakość oryginalna), konwersję do formatu avi (jakość ekonomiczna), konwersję do formatu mp4 (jakość oryginalna), konwersję do formatu mp4 (jakość ekonomiczna), konwersję do formatu wmv (jakość oryginalna), konwersję do formatu wmv (jakość ekonomiczna), konwersję do formatu mp3 (jakość oryginalna) oraz konwersję do formatu mp3 (jakość ekonomiczna). Aplikacja jest w stanie przekonwertować wybrany plik filmowy na plik dźwiękowy mp3.

Mamy możliwość zmiany folderu docelowego, przeglądania jak i usuwania historii pobranych plików wideo. Możemy zapisać listę pobieranych filmów do pliku txt. Istnieje również opcja automatycznego pobierania, która znacznie zwiększa komfort pracy użytkownika. Jeśli nie zamierzamy nic więcej robić w danym czasie na komputerze, warto sobie ustawić opcję „Następnie wyłącz komputer”. Mamy także wpływ na nazwy pobieranych plików.

Uwaga!
Istnieje możliwość zakupu konta Premium (brak reklam) za 9.95$.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
Free Dailymotion DownloadFree Dailymotion Download 1.0.87.829
Wersja stabilna
37.4 MB | 2016-09-01

Ilość pobrań: 1331 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
Free Dailymotion Download