w
googluj

InnoExtractor 7.3.2.535


InnoExtractor to program do wyodrębniania plików z instalatorów, które zostały uprzednio stworzone przy użyciu aplikacji Inno Setup. Wykorzystywana jest w tym celu „technologia” InnoUnp, będąca po prostu nazwą zestawu oferowanych w tym przypadku funkcji, do których zaliczyć dekompilację plików BIN w celu uzyskania kodu assemblera, przeglądanie wszystkich plików projektu, włącznie z możliwością wykorzystania wyszukiwarki, wypakowywanie szyfrowanych instalatorów, czy też odczyt dodatkowych informacji z panelu szczegółowych danych o instalatorze.

Całość opakowana została w przyjazny w obsłudze graficzny interfejs, dzięki czemu program jest zachęcający również dla osób mniej doświadczonych przy tego typu wyzwaniach towarzyszących etapowi tworzenia oprogramowania. Aby rozpakować interesujący nas instalator, wystarczy zaimportować odpowiedni plik poprzez wbudowany w aplikację eksplorator. Ponieważ aplikacja dedykowana jest do instalatorów utworzonych wcześniej przy użyciu oprogramowania tego samego producenta, tylko takie pliki zostaną obsłużone. Jesteśmy o tym na bieżąco informowani; program po prostu nie poradzi sobie z rozpakowaniem innego typu instalatorów.

Kiedy plik zostanie rozpakowany poprawnie, dalsza obsługa programu przypomina klasyczne przeglądanie plików przy pomocy eksploratora. Wszystkie wyświetlane są na przyjaznej liście, a odpowiednie opcje ukryte są albo w kontekstowym menu, albo też w opcjach na górnym pasku narzędzi. Warto dodać, iż w programie zaimplementowana została obsługa skryptów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
InnoExtractorInnoExtractor 7.3.2.535
Wersja stabilna
2.65 MB | 2024-03-06

Ilość pobrań: 927 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
InnoExtractor