w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 439
Wszystkich postów: 938190
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni
pl

HTML Compiler 2017.7


HTML Compiler – ciekawy program, który pozwala przerobić dowolny projekt strony lub aplikacji webowej w języku HTML z wykorzystaniem CSS oraz JavaScript na okienkową aplikację desktopową. Może stanowić dobre rozwiązanie na przykład dla osób, które posiadają prezentację swojej działalności w Internecie (np. fotograficzne portfolio), ale jego wyświetlenie zależne jest zawsze od dostępności sieci. Dzięki możliwości przerobienia takiej prezentacji na okienkową aplikację, staje się ona automatycznie dostępna dla szerszego grona odbiorców, a działanie nie jest uzależnione od dostępu do Internetu.

Co ważne, obsługa aplikacji naprawdę nie jest skomplikowana, nadaje się więc z powodzeniem dla wszystkich osób, które samodzielnie zarządzają własną witryną internetową i dysponują plikami, które tworzą dany serwis na serwerze. Aby program mógł stworzyć okienkową aplikację, konieczne jest bowiem wskazanie odpowiednich dokumentów, które tworzą nasz projekt. Z pomocą przychodzą również liczne ustawienia, w tym na przykład wybór kolorystyki i stylu okienek, które będą otaczać naszą aplikację. To dowód na to, iż producent przewidział wiele zastosowań swojego narzędzia, dając użytkownikowi możliwość maksymalnego dostosowania tworzonych projektów do własnych potrzeb (co wydaje się szczególnie istotne choćby w podanym przykładzie prezentacji portfolio, kiedy okienka w nieodpowiednich kolorach mogłyby psuć ogólny efekt).

W razie jakichkolwiek problemów z obsługą, pomoc realizowana jest albo poprzez bezpośredni kontakt z twórcą, albo dedykowane forum. Niestety, w przeciwieństwie do interfejsu samej aplikacji, nie jest ono polskojęzyczne, ale z pewnością choćby podstawowa znajomość języka angielskiego wystarczy, by uzyskać rzetelne wskazówki od innych, bardziej zaawansowanych użytkowników programu.

Ograniczenia!
W testowej wersji z programu można teoretycznie korzystać bez limitu czasowego – trzeba się tylko pogodzić z wyświetlanymi czasem przypomnieniami, że nasza wersja aplikacji jest niezarejestrowana. Komunikaty te znikną po dokonaniu rejestracji: odbywa się to poprzez bezpośredni kontakt mailowy z producentem programu lub w wyniku zakupu pełnej licencji na oprogramowanie poprzez stronę internetową.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
HTML CompilerHTML Compiler 2017.7
Wersja stabilna
8.93 MB | 2017-05-10

Ilość pobrań: 187 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
HTML Compiler