w
googluj
pl

ToDoList 8.3.3.0


ToDoList - darmowy program do zarządzania zadaniami i projektami. Świetne narzędzie dla ludzi mających milion rzeczy do zrobienia. Pozwala na tworzenie list zadań, którym można nadawać priorytety i wyróżniać kolorami. Do zadań możemy dodawać obszerne komentarze (również w formacie RichText - czyli m.in. różnymi czcionkami, podświetlanymi linkami, wyrównywaniem tekstu). Przy każdym zadaniu można notować przewidywany i realny czas wykonania. Ponadto pozwala wpisać jego procentowe wykonanie. Poszczególnym zadaniom można przydzielać podzadania, które można wyświetlać w widoku drzewa. Większe projekty można tworzyć w osobnych zakładkach.

Program umożliwia importowanie zadań m.in. z Outlooka i GanttProject. Eksportowanie zaś jest możliwe m.in. do: GanttProject, Excela (CSV), iCalendar lub w formie strony WWW. Dodatkowo dla ludzi pracujących w kilku miejscach wielkim atutem jest to, że aplikacja nie wymaga instalacji. Po ściągnięciu i rozpakowaniu można jej od razu używać - np. nosić ze sobą na pendrive. Z drugiej strony umożliwia również pracę kilku osób przez sieć na jednym pliku projektu.

Warto także dodać, że dla większości funkcji programu można skonfigurować samodzielnie dogodne skróty klawiszowe. Program posiada również przypominacz, który można przypinać do poszczególnych zadań i wskazać do odtworzenia własny dźwięk. Do tego wszystkiego program zajmuje po rozpakowaniu niewiele ponad 2MB!
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (12 głosów)

Strefa Download programu
ToDoListToDoList 8.3.3.0
Wersja stabilna
7.73 MB | 2024-05-26

Ilość pobrań: 3372 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (3)
ToDoList
avatararrow
nikodemm | 2014.02.24 14:35
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Muszę spróbować, ten program może ułatwić zarządzanie czasu w czasie dnia. Potrzebuję czegoś takiego.
ToDoList 6.8.10
avatararrow
~Najlepszy | 2012.06.20 10:53
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
TDL jest najlepszy nie wyobrazam sobie pracy bez niego!
ToDoList 6.4.9
avatararrow
~Adam | 2011.07.02 15:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Próbowałem używać kilku programów tego typu, ale jakoś nie mogę się przekonać.