w
googluj

TodoPlus 2.5


TodoPlus - narzędzie do tworzenia list z zadaniami. Przyda się przede wszystkim zapominalskim oraz osobom, które prowadzą systematyczną działalność, niemniej idea tego typu list powinna przypaść do gustu każdemu użytkownikowi. Aplikacja pozwala na stworzenie nieograniczonej ilości notatek, prezentując je w postaci drzewa. Każda z nich może zostać zapisana do pliku na dysku twardym lub dowolnym nośniku. W ten sposób można używać ich wielokrotnie i w prosty sposób przenosić między stanowiskami roboczymi.

Narzędzie oferuje podstawowy zestaw opcji edycyjnych (kopiowanie, wklejanie, usuwanie, wycinanie, przesuwanie pozycji, cofanie operacji). Jednym kliknięciem można także oznaczyć zadanie jako wykonane/ważne lub rozwinąć listę. Co ważne, zadania można zagnieżdżać. Kolejną ciekawą funkcją jest pogląd w przeglądarce internetowej. Dostępne są 4 tryby widoku (cała lista/zaznaczone zadanie w postaci tekstowej, cała lista/zaznaczone zadanie jako tekst z elementami graficznymi). Identyczne sposoby prezentacji danych udostępnione są w przypadku drukowania. Możliwe jest również proste przeszukiwanie listy, ukrywanie mniej istotnych i skończonych zadań oraz konfigurowanie kroju i rozmiaru czcionki. Istotnymi wadami aplikacji są problemy z obsługą polskich znaków oraz nieco toporny interfejs, wymuszający na użytkowniku korzystanie ze skrótów klawiaturowych.

Całość darmowa, rozpowszechniana na zasadach licencji freeware. Interfejs i przygotowana przez producenta dokumentacja, dostępne są w angielskiej wersji językowej. Program działa na najnowszych systemach z rodziny Microsoft Windows (XP, Vista, 7). Na oficjalnej stronie pobrać można również wydanie na Mac OS X.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (4 głosów)

Strefa Download programu
TodoPlusTodoPlus 2.5
Wersja stabilna
3.96 MB | 2014-06-30

Ilość pobrań: 416 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
TodoPlus