w
googluj

Todoist 9.6.2


Todoist to program służący do zarządzania zadaniami. Aplikacja umożliwia użytkownikowi tworzenie list różnego rodzaju (istotne terminy, operacje do wykonania, założenia projektowe, listy zakupów itd.). Co niezwykle istotne, wszystkie zgromadzone dane przechowywane są na serwerach producenta. Dzięki temu mechanizmowi, aplikacja może być używana na niemal dowolnego typu urządzeniach (komputery pracujące pod kontrolą systemów Windows i Mac OS, tablety i smartfony oparte na Android/iOS). Do naszej dyspozycji oddano także dodatki do klientów poczty elektronicznej oraz interfejs pracujący za pośrednictwem nowoczesnych przeglądarek internetowych.

Todoist cechuje się minimalistycznym - a co za tym idzie - prostym w obsłudze interfejsem. Aplikacja jest gotowa do pracy zaraz po instalacji oraz założeniu konta użytkownika (proces trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund i nie jest uciążliwy). Po zalogowaniu się, w głównym oknie programu znajdziemy listę zdefiniowanych już zadań oraz opcje odpowiedzialne za zarządzanie danymi (zmiana kolejności, dodawanie, usuwanie, przenoszenie pomiędzy kategoriami).

Główne funkcje programu:
- przyjazny system zapytań, pozwalający na błyskawiczne filtrowanie zadań według daty, etykiety, priorytetu lub statusu,
- podstawowe formatowanie tekstu (pogrubiona/pochylona czcionka, aktywne odnośniki do zasobów sieci Web),
- wygodne przekładanie zadań na kolejny dzień,
- 4 poziomy priorytetów,
- możliwość wyróżniania projektów za pomocą jednego z predefiniowanych kolorów,
- sortowanie listy według różnych kryteriów,
- możliwość korzystania z szablonów,
- praca w trybie offline (bez tymczasowego połączenia z Internetem),
- rozbudowane skróty klawiaturowe,
- API przeznaczone dla programistów.

Ograniczenia!
Aplikacja jest dostępna za darmo w wersji okrojonej pod względem ilości funkcji. Producent oferuje również płatny plan abonamentowy, dzięki któremu program posiada dodatkowo: zwiększone bezpieczeństwo przesyłania danych, przypomnienia telefoniczne i e-mailowe, dołączanie notatek do zadań, współpracę z iCalendar, ulepszony system etykiet, archiwizację danych, przeglądarkę ukończonych zadań czy wyszukiwanie według słów kluczowych.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
TodoistTodoist 9.6.2
Wersja stabilna
154 MB | 2024-06-25
przejdź Todoist dla Android

Ilość pobrań: 376 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Todoist