w
googluj

ReminderFox 2.1.5.6


ReminderFox to sprytna wtyczka do przeglądarki Mozilla Firefox, za pomocą której można tworzyć przypomnienia i zarządzać zadaniami. Dzięki tej aplikacji już nigdy nie zapomnimy o ważnych dla nas rocznicach, spotkaniach i poleceniach służbowych ani nie przegapimy transmisji meczu.

Po zainstalowaniu, aplikacja domyślnie przenosi się do dolnego paska przeglądarki, przypominając o sobie ikonką w formie małej wstążeczki. Po najechaniu na nią wyświetlane są wpisy na dzisiaj oraz na najbliższe dni. Jeśli w programie nie ma żadnych najbliższe dni, ikona pozostaje szara. W przeciwnym razie wstążka przyjmuje barwę różową.

Kliknięcie w ikonę aplikacji powoduje otwarcie głównego menu programu, w którym wyświetlana jest lista przypomnień lub zadań oraz całkowicie zsynchronizowany z nią kalendarz. Twórcy programu zadbali o to, by użytkownicy mogli tworzyć przypomnienia nie tylko o dowolnej treści, lecz także powtarzające się w dość skomplikowany sposób. Nie jest problemem utworzenie przypomnienia aktywującego się w co drugi poniedziałek co trzy tygodnie aż do czerwca przyszłego roku, jednocześnie zliczającego kolejne uaktywnienia.

Wszystkie przypomnienia i zadania można również przyporządkowywać do odpowiednich kategorii, zarówno przewidzianych przez producenta, jak i stworzonych własnoręcznie. Jeśli wykonanie danego zadania wiąże się z wysłaniem e-maila, a na komputerze znajduje się program Thunderbird, aplikacja może o danej godzinie automatycznie go uruchomić.

Wtyczką ReminderFox powinien zainteresować się każdy użytkownik, chcący usprawnić swój terminarz.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (7 głosów)

Strefa Download programu
ReminderFoxReminderFox 2.1.5.6
Wersja stabilna
1.28 MB | 2017-11-27

Ilość pobrań: 358 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ReminderFox