w
googluj

Weeny Free Alarm Clock 1.2


Weeny Free Alarm Clock to niewielkie, przydatne narzędzie, z którego będziemy mogli korzystać jak z rozbudowanego budzika. Prócz możliwości ustawienia godziny alarmu oraz dni tygodnia, kiedy ma być powtarzany, program oferuje również opcję personalizacji treści powiadomienia, wyboru jednej z kilku jego melodyjek, a także możliwość automatycznego uaktywnienia pewnej akcji w komputerze (na przykład jego wyłączenia lub uruchomienia dowolnego innego programu).

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta; zaraz po uruchomieniu naszym oczom ukazuje się lista ustawionych alarmów, która domyślnie jest już uzupełniona o dwa przykłady, które pomogą zaprezentować możliwości programu i sposób edycji istniejących już alarmów. Aby dodać nowy budzik, wystarczy użyć dedykowanego tej akcji przycisku na wstążce programu, który uruchomi dla nas jednookienkowy kreator obfitujący w wiele opcji związanych z ustawianym alarmem.

Program może być z powodzeniem wykorzystany do wielu zadań. Stanowi świetny dodatek dla osób, które pracują w ustalonych ramach czasowych przy komputerze lub dla rodziców, chcących wprowadzić pewien stopień kontroli rodzicielskiej poprzez ustawienie swojej pociesze budzika, kiedy powinno wyłączyć komputer. Prostota programu przekłada się również na jego niewielkie zapotrzebowania sprzętowe, dlatego aplikacja bez problemu będzie działać również na nieco starszych komputerach z wolniejszymi podzespołami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free Alarm ClockWeeny Free Alarm Clock 1.2
Wersja stabilna
1.56 MB | 2014-07-14

Ilość pobrań: 193 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Weeny Free Alarm Clock