w
googluj

AlarmStickies2 2.0.0.8


AlarmStickies2 to propozycja wygodnych widżetów pulpitu, które symulują wykorzystanie popularnych samoprzylepnych karteczek, w celu notowania ważnych informacji z poziomu pulpitu użytkownika. Program pozwala szybko tworzyć nowe notatki o dowolnej treści oraz zarządzać nimi również poziomu wygodnego kalendarza. Całość jest bardzo lekka dla systemu oraz może automatycznie uruchamiać się podczas logowania systemu. Samo działanie programu sygnalizowane jest jedynie ikoną na pasku zadań, z poziomu której możemy dostać się do opcji aplikacji lub aktywować kreator nowej notatki.

Obsługa programu może się odbywać również poprzez wykorzystanie skrótów klawiaturowych. Kontrolowanych jest wiele elementów, których kombinacje klawiszy możemy tworzyć samodzielnie, a nie tylko korzystać z propozycji z listy. Nietypowym rozwiązaniem jest dostępna opcja drukowania, pozwalająca stworzyć papierową kopię wszystkich skrótów, by w razie potrzeby mieć je pod ręką na biurku. Konfrontując zalety i wady w programie warto zwrócić uwagę na wyjątkową szybkość pracy widżetów, jednak jednocześnie przeszkadzać może ich jednolity kolor, którego nie można zmieniać na przykład w zależności od priorytetów notatek.

W razie jakichkolwiek trudności z obsługą programu , kilka chwil poświęcić można załączonej jako dokument offline instrukcji obsługi. Wyjaśnia ona wiele aspektów korzystania z aplikacji, popierając przekazywane informacje zrzutami ekranu z programu, co znacznie ułatwia późniejsze samodzielne stosowanie opisywanych zmian.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
AlarmStickies2AlarmStickies2 2.0.0.8
Wersja stabilna
1.95 MB | 2014-10-06

Ilość pobrań: 265 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AlarmStickies2