w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 522
Wszystkich postów: 962355
Wszystkich tematów: 166759

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni
pl

Icecream Screen Recorder 7.41


Icecream Screen Recorder to program do wykonywania zrzutów ekranu lub nagrywania filmów z wybranych obszarów pulpitu. Cechuje się wygodnym sterowaniem, które może wykorzystywać skróty klawiaturowe, możliwością zaprogramowania niektórych akcji nagrywania z wyprzedzeniem czasowym oraz opcją rysowania podczas rejestrowania filmu. Nie bez znaczenia, szczególnie dla początkujących użytkowników, pozostaje prosta obsługa oraz przyjazny dla oka interfejs, który nawiązuje do stylu znanego z najnowszych systemów operacyjnych.

Aby wykorzystać możliwości programu, wystarczy go uruchomić, a następnie z głównego wyświetlonego okna, wybrać tę funkcję, którą jesteśmy zainteresowani: rejestracją nagrania wideo, bądź pojedynczego zrzutu ekranowego. W obydwu przypadkach na początku poproszeni zostaniemy o zaznaczenie myszą obszaru na ekranie, który ma zostać zarejestrowany. Gdy wybierzemy nagrywanie filmu, możemy na tym etapie wykorzystać kilka dostępnych typowych rozdzielczości lub samemu skorygować wymiar edytując wartości liczbowe szerokości oraz wysokości w pikselach. W każdym trybie dostępny jest panel rysowania, dzięki któremu możemy tworzyć adnotacje i zaznaczać ważniejsze fragmenty na nagraniu lub zdjęciu pulpitu.

Zarejestrowane treści od razu zapisywane są na dysku i dostępne są do dalszego wykorzystania. W przypadku pojedynczych zrzutów, użytkownik ma dodatkowo możliwość natychmiastowego przesłania zdjęcia na serwer producenta, by podzielić się nim z przyjaciółmi linkiem lub opublikować na jednym z kilku obsługiwanych portali społecznościowych.

Spolszczenie!
Język polski aktywowany jest z poziomu rozwijanej listy w ustawieniach ("Settings"), do których dostęp znajdziemy w dolnej części interfejsu programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (14 głosów)

Strefa Download programu
Icecream Screen RecorderIcecream Screen Recorder 7.41
Wersja stabilna
26.9 MB | 2024-05-07
przejdź
Icecream Screen Recorder Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3266 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 60

Komentarze (3)
Icecream Screen Recorder
avatararrow
tryczek1955 | 2016.01.13 20:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super program do zgrywania filmów z pulpitu
Icecream Screen Recorder 3.0
avatararrow
~Murderess-Asia | 2015.09.27 11:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program nie instaluje się w starszych wersjach Windows. Mam XP i nie instaluje się. Nie wiem jak jest w Vista, 7, 8, 8.1 i 10, ale w XP i 2000 nie instaluje się na pewno.
Icecream Screen Recorder 2.61
avatararrow
~Tunaro | 2015.07.22 10:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przyjazny i łatwy w obsłudze program, bez instalowania zbędnych i ukrytych programów.
Icecream Screen Recorder 2.11