w
googluj

Flash Media Live Encoder 3.2.0.9932


Flash Media Live Encoder to zaawansowany program pozwalający przechwytywać obraz wideo z dźwiękiem, zarówno z urządzeń wejściowych komputera, jak i internetowych streamingów multimediów. Charakteryzuje się licznymi opcjami oraz możliwością zgrywania jednocześnie kilku nagrań. Dodatkowo w program wbudowano funkcje znane głównie z dekoderów telewizji cyfrowej DVR, które pozwalają w czasie rzeczywistym pauzować i przewijać oglądany materiał.

Aby rozpocząć przechwytywanie materiału, wystarczy wskazać programowi urządzenia wejścia, z których ma korzystać. Co istotne, źródło obrazu i dźwięku możemy wskazać niezależnie, osobno również edytując ustawienia dotyczące zapisu ścieżek. Wśród ustawień wideo znajdziemy jego jakość, a więc format, rozdzielczość i klatkowanie, a opcje związane z dźwiękiem pozwolą między innymi na kontrolę bitrate, stereofonii oraz formatu zapisu. Warto dodać, iż w przypadku głośności możemy dodatkowo regulować głośność urządzenia wejściowego, a opcje związane z całym nagraniem umożliwiają również przycinanie materiału do konkretnej rozdzielczości.

Ogólnie program może zostać polecony wszystkim, którzy przede wszystkim szukają narzędzia w pełni funkcjonalnego w dziedzinie przechwytywania wideo i strumieniowych danych multimedialnych z Sieci.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do strony producenta, na której konieczne jest zalogowanie się przy pomocy posiadanych danych Adobe ID. Jeśli nie jesteśmy posiadaczami takiego konta, możemy je darmowo założyć, podając jedynie podstawowe dane osobowe i adres e-mail.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (8 głosów)

Strefa Download programu
Flash Media Live EncoderFlash Media Live Encoder 3.2.0.9932
Wersja stabilna
6.23 MB | 2014-05-17

Ilość pobrań: 5634 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
Flash Media Live Encoder