w
googluj

LoiLo Game Recorder 1.1.0.1


LoiLo Game Recorder to program do nagrywania filmów z gier, który na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim najmniejszym spadkiem wydajności podczas działania (zgodnie z porównaniami producenta – szczególnie w porównaniu do Fraps). Oferuje prosty w obsłudze interfejs, który ułatwia szybkie rozpoczynanie nagrania, a także jego kończenie i rozpowszechnianie materiału – można go bezpośrednio z aplikacji wgrać do serwisu YouTube i podzielić się ze znajomymi.

Aby skorzystać z programu, w pierwszym kroku konieczne jest wskazanie aplikacji, którą grę chcemy przechwycić. W tym celu skorzystać można z ręcznej przeglądarki aplikacji lub użyć wbudowanego automatycznego skanera, który powinien sam rozpoznać zainstalowane na komputerze gry i wybrać aktualnie uruchomioną. W naszym przypadku funkcja ta zadziałała skutecznie, a przede wszystkim szybko, zatem polecamy skorzystać z niej w pierwszej kolejności, a dopiero w przypadku kłopotów skorzystać z ręcznego wskazywania gier. Kiedy gra zostanie wskazana, nagrywanie materiału rozpoczynamy przyciskiem w aplikacji (w ten sam sposób można je zakończyć), jednak możliwe jest także wykorzystanie skrótu klawiaturowego; domyślnie jest to przycisk F6. Zgodnie z obietnicami producenta – nie zauważyliśmy spadku wydajności podczas działania, za co należą się duże brawa.

Warto zwrócić uwagę na ustawienia w programie, które w większości dotyczą jakości rejestrowanego materiału wideo. Możemy ustawić między innymi rozdzielczość, liczbę rejestrowanych klatek na sekundę oraz ogólną jakość nagrania. Możliwe jest również wskazanie dowolnej innej, niż domyślna, ścieżki zapisu wideo, a także zmiana domyślnego przycisku uruchamiającego nagrywanie.

Uwaga!
Wraz z programem instalowana jest testowa wersja edytora wideo tego samego producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
LoiLo Game RecorderLoiLo Game Recorder 1.1.0.1
Wersja stabilna
71.25 MB | 2016-03-04

Ilość pobrań: 322 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
LoiLo Game Recorder