w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 485
Wszystkich postów: 945551
Wszystkich tematów: 142054

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7845 dni

Screen WMV CAM 5.4


Screen WMV CAM – niewielki program do nagrywania obrazu przechwyconego z komputera włącznie z dźwiękiem, który cechuje się stosunkowo bogatą paletą funkcji i opcji konfiguracyjnych. To narzędzie kierowane w szczególności do osób nagrywających wszelkiego rodzaju prezentacje (tutoriale) głównie z myślą o późniejszym ich opublikowaniu w Internecie na przykład w formie filmu-instrukcji czy poradnika. Aplikacja ma na tym polu do zaoferowania kilka wygodnych rozwiązań, by konieczność późniejszej edycji filmu zminimalizować do niezbędnego minimum lub wyeliminować całkowicie.

Nagrywanie nowego filmiku nie powinno być wyzwaniem nawet dla osoby początkującej, która widzi opisywaną aplikację po raz pierwszy, a z innymi programami tego typu nie miała wcześniej do czynienia. Po uruchomieniu wyświetlane jest zarówno niewielkie okienko ustawień, jak i zaznaczony wstępnie obszar, który będzie obejmować nagranie. Jego wymiary możemy dowolnie zmieniać, przy czym nie jest konieczne zachowanie standardowych, czy jakichkolwiek innych proporcji – film zostanie stworzony dokładnie w takim „prostokącie”, jaki ustawimy. Jeśli nie jesteśmy zainteresowani dodatkowymi ustawieniami, wystarczy teraz użyć przycisku rozpoczynającego nagrywanie i przystąpić do wykonywania odpowiednich czynności w zaznaczonym obszarze nagrywania.

Jeżeli natomiast dodatki są nam niezbędne, znajdziemy ich całkiem sporo; między innymi konfigurację zachowania kursora myszy (może być śledzony przez nagrywający obszar), konfigurację jakości nagrania czy sposób rejestrowania dźwięku. Podczas nagrywania mamy możliwość powiększania wybranych fragmentów, rysowania odręcznych notatek, dodawania znaku wodnego, jak również pauzowania i wznawiania rejestrowanego materiału. Wszystkie nagrania na bieżąco zapisywane w tytułowym formacie WMV; wystarczy zakończyć nagrywanie, by uzyskać dostęp do odpowiedniego pliku z filmem bezpośrednio z systemowego eksploratora.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Screen WMV CAMScreen WMV CAM 5.4
Wersja stabilna
3.22 MB | 2020-04-27

Ilość pobrań: 213 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Screen WMV CAM