w
googluj

Soft4Boost Video Capture 7.7.7.367


Soft4Boost Video Capture – prosty program do nagrywania filmów bezpośrednio z podłączonych do komputera kamer (np. internetowych, miniDV, VHS poprzez kartę telewizyjną) z wykorzystaniem kodeka MPEG-2. Aplikacja rozpoznaje wszystkie urządzenia zdolne do przekazywania obrazu w formie cyfrowej, a następnie umożliwia jego przechwycenie i zapisanie na dysku w celu archiwizacji lub w przyszłości dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną. Obsługa jest prosta, natomiast dostępnych funkcji nie jest przesadnie wiele, przez co aplikację należy traktować raczej jako rozwiązanie do zastosowań domowych (również bardziej zaawansowanych), ale na pewno nie profesjonalnych.

Aby nagrać dowolny film z wybranego źródła, w pierwszym kroku należy upewnić się, że interesujące nas medium jest dobrze podłączone do komputera. Podpowie nam to podgląd, który w prawej części interfejsu powinien być generowany na żywo. Jeśli tak nie jest, oznacza to, że albo do komputera nie jest podpięta żadna kamera, albo istnieją problemy z jej sterownikami i aplikacja nie potrafi jej skutecznie rozpoznać. Niestety program został przemyślany w taki sposób, że wówczas nie uzyskamy dostępu do jakichkolwiek ustawień (by np. skonfigurować środowisko „na przyszłość”). Teoretycznie nie jest to wielka wada, bo przecież nie mając kamery i tak nic nie nagramy, ale zablokowanie dostępu do opcji nieco dziwi.

Warto dodać, iż miłym dodatkiem jest opcja zmiany skórki interfejsu. Co ciekawe, dostępnych propozycji jest całkiem sporo, a zmiana stylu odbywa się tylko jednym przyciskiem, którego rolą jest załadowanie kolejnego z listy wyglądu. Nie jest to najwygodniejsza opcja, ponieważ jeśli przypadkiem „przeklikamy” interesujący nas wygląd, konieczne będzie przejście całej listy od nowa, nie mając żadnego podglądu ile znajduje się na niej elementów.

Ograniczenia!
Edycja trial pozwala zapisać jedynie pierwsze 30 sekund filmu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Soft4Boost Video CaptureSoft4Boost Video Capture 7.7.7.367
Wersja stabilna
40.5 MB | 2024-05-04

Ilość pobrań: 878 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Soft4Boost Video Capture