w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 361
Wszystkich postów: 938490
Wszystkich tematów: 138720

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

Razer Synapse 3.9.0430.042305


Razer Synapse to oprogramowanie stworzone specjalnie dla graczy, które użytkownikom sprzętu firmy Razer ma umożliwić zaawansowaną kontrolę ustawień ich urządzeń oraz przechowywanie ich w chmurze, dzięki czemu mogą być dostępne na każdym komputerze z dostępem do Internetu. Aplikacja umożliwia bardzo szczegółowe sterowanie funkcjami (między innymi czułością, makrami, częstotliwością odświeżania) myszy i klawiatur, a opcja zapisu tych ustawień na wirtualnym dysku, pozwoli graczom na szybkie ładowanie własnych preferencji na innych komputerach, na przykład podczas wizyty u przyjaciół.

Obsługa programu jest intuicyjna, dzięki wygodnemu podziałowi interfejsu na karty, z których każda odpowiedzialna jest za inną sekcję ustawień. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wyboru urządzenia, które chcemy kontrolować, jeśli mamy ich kilka - są one prezentowane w dolnej części okna programu w formie dużych ikon.

Większość zmienianych preferencji dotyczących funkcji urządzeń może być zapisana w formie profili. Takie podejście producenta jest krokiem ku wygodzie graczy, aby mogli możliwie najlepiej dostosować funkcje myszy i klawiatury do każdej gry niezależnie. Przed rozpoczęciem rozgrywki wystarczy wtedy wskazać, w jaki tytuł będziemy grać, a oprogramowanie automatycznie przeładuje wszystkie ustawione makra oraz ustawienia techniczne, np. sensora myszy. Ponieważ zapisywanie ustawień w chmurze jest automatyczne, użytkownik nie musi się martwić pamiętaniem o zapisywaniu zmian lub aktualizacji danych na wirtualnym dysku - program zajmuje się wszystkim w pełni samodzielnie, dzięki czemu niezależnie od sytuacji, na serwerach producenta znajdują się zawsze najbardziej aktualne ustawienia, które wprowadziliśmy do programu.

Instalacja online.

Uwaga!
Oprogramowanie współpracuje jedynie z kompatybilnymi urządzeniami firmy Razer, których pełna lista dostępna jest na stronie producenta.

Wymagania!
Ze względu na wykorzystanie użyteczności pamiętania ustawień w chmurze, program wymaga stworzenia darmowego konta użytkownika. Jeśli jesteśmy już w posiadaniu konta gracza Razer, na przykład na potrzeby komunikatora, możemy wykorzystać jego dane.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (10 głosów)

Strefa Download programu
Razer SynapseRazer Synapse 3.9.0430.042305
Wersja stabilna
7.86 MB | 2024-05-17

Ilość pobrań: 787 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
Razer Synapse