w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 750
Wszystkich postów: 939821
Wszystkich tematów: 139190

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7816 dni
pl

InstalledDriversList 1.05


InstalledDriversList to prosty w obsłudze dodatek do systemu operacyjnego, którego zadaniem jest wyświetlanie listy wszystkich aktualnie zainstalowanych i działających sterowników usług i urządzeń w systemie. Działanie aplikacji jest szybkie, a prócz samych nazw sterowników, potrafi wyświetlać również szczegółowe informacje o każdym z nich.

Wśród danych, które mogą zostać podane do wiadomości użytkownika znajdują się między innymi opis sterownika, typ jego uruchamiania, grupa, do której należy, rozmiar plików, których używa oraz data i czas ich ostatniej modyfikacji. Prócz tego, aplikacja potrafi wyświetlić informację, czy sterownik działa w jądrze systemu, poza nim lub jest ładowany podczas startu systemu operacyjnego. Status ten przedstawiany jest w formie kolorowej kropki, koło każdej nazwy sterownika.

Zebrane dane mogą zostać wyeksportowane do zewnętrznego pliku HTML. Przedstawiane są w nim te same kolumny, które pokazuje program. Eksportowi mogą podlegać tylko wybrane pozycje z listy lub cała tabela. Choć w ustawieniach nie ma możliwości edycji stylu generowanego dokumentu, tworzona tabela jest przejrzysta i czytelna, dzięki czemu powinna zadowolić większość użytkowników. Program posiada wbudowaną możliwość odświeżania listy, co może okazać się przydatne cele zaktualizowania danych, które zebrał program, na przykład, kiedy w między czasie zaktualizuje jeden ze sterowników dowolnego urządzenia.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
InstalledDriversListInstalledDriversList 1.05
Wersja stabilna 32-bitowa
0.06 MB | 2015-02-11
InstalledDriversList 1.05
Wersja stabilna 64-bitowa
0.07 MB | 2015-02-11
Spolszczenie do InstalledDriversList

Ilość pobrań: 1124 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
InstalledDriversList