w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 424
Wszystkich postów: 937857
Wszystkich tematów: 138400

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

Logitech Gaming Software 9.04.49


Logitech Gaming Software to oficjalne oprogramowanie Logitecha do obsługi niemal każdego aspektu związanego z konfiguracją urządzeń gamingowych tego producenta. Pozwala na konfigurowanie przycisków funkcyjnych, ustawień dźwięku w urządzeniach audio czy możliwości wyświetlaczy klawiatur i sposobu podświetlenia ich przycisków.

Program stanowi bardzo ciekawą propozycję dla graczy, którzy wykorzystują dedykowane kontrolery Logitecha. Dzięki oprogramowaniu, ich rozgrywka, dzięki dodatkowej konfiguracji urządzeń, może zyskać nowy wymiar i przełożyć się na lepsze efekty w grach. Co istotne, aplikacja obsługuje jedynie modele należące do serii G. Użytkownikom pozostałych myszy oraz klawiatur tego producenta, dedykowany jest program SetPoint, który również pozwoli na zaprogramowanie dodatkowych akcji do przycisków funkcyjnych urządzeń.

W aplikacji warto zwrócić uwagę na instrukcję obsługi, która jest bardzo obszerna i szczegółowo wyjaśnia jak należy postąpić, w celu uzyskania konkretnego efektu na urządzeniu, które konfigurujemy. Niestety mimo polskiego interfejsu całego programu, plik pomocy nie został przetłumaczony z języka angielskiego, jednak utrzymany jest w prostym i konkretnym języku, wobec czego jego zrozumienie powinno być możliwe również przez osoby, które nie są szczególnie biegłe w tym języku.

Uwaga!
Program ma zastosowanie jedynie do urządzeń Logitecha z serii G.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (9 głosów)

Strefa Download programu
Logitech Gaming SoftwareLogitech Gaming Software 9.04.49
Wersja stabilna 32-bitowa
108 MB | 2022-06-16
Logitech Gaming Software 9.04.49
Wersja stabilna 64-bitowa
119 MB | 2022-06-16

Ilość pobrań: 2530 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Logitech Gaming Software