w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 420
Wszystkich postów: 938556
Wszystkich tematów: 138743

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni
pl

Driver Talent 8.1.11.48


Driver Talent (wcześniej znany pod nazwą DriveTheLife) to program do automatycznego wyszukiwania nowych wersji sterowników sprzętowych komputera i ich aktualizacji. Jest ciekawą propozycją dla wszystkich osób szukających "pomocnika", który zadba o aktualność oprogramowania sprzętowego na ich komputerach, a jednocześnie niemal nie będzie wymagać ich wkładu w cały proces instalacji. Aplikacja cechuje się nowoczesnym interfejsem, którego prostota jest zaletą nie tylko ze względu na tego typu trend w obecnym projektowaniu wyglądu programów, ale również z uwagi na grupę docelową jego odbiorców, którą będą najprawdopodobniej w głównej mierze osoby mniej doświadczone i średnio zaangażowane w samodzielne kontrolowanie pracy komputera. A w takim przypadku, jak wiadomo, namiar dostępnych funkcji i przycisków mógłby tylko dezorientować.

Co istotne, aplikacja skupia się nie tylko na aktualizacji istniejących już sterowników, ale dba także o brakujące pozycje oraz stara się naprawić sterowniki uszkodzone. Całość obsługi sprowadza się do trzech głównych kroków: skanowania komputera w celu zgromadzenia informacji o sprzęcie i jego oprogramowaniu, pobrania odpowiednich sterowników z Sieci oraz ich instalacji. Na etapie analizy nie należy mieć obaw, iż jakieś urządzenie zostanie pominięte. Producent wyraźnie zaznacza, że program współpracuje poprawnie ze sprzętem wszystkich wiodących marek, wyszukując informacje o niemal każdym podzespole (w tym m.in. procesorze, płycie głównej, karcie graficznej, podłączonych urządzeniach peryferyjnych, czy nawet monitorze), a także BIOSie.

Warto również zwrócić uwagę na wbudowany w aplikację moduł kopii zapasowej. Dzięki niemu będziemy mogli stworzyć backup aktualnego stanu sterowników, do którego w przyszłości, w razie potrzeby (na przykład po nieudanej aktualizacji czy odnotowanym spadku wydajności), będziemy mogli wrócić poprzez wykorzystanie funkcji przywracania. DriveTheLife jest z pewnością wartą przetestowania propozycją, która ułatwi utrzymanie sterowników komputera w możliwie najnowszych dostępnych wersjach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (14 głosów)

Strefa Download programu
Driver TalentDriver Talent 8.1.11.48
Wersja stabilna
23.9 MB | 2024-06-20

Ilość pobrań: 4334 | W tym miesiącu: 27 | W poprzednim miesiącu: 41

Komentarze (2)
Driver Talent
avatararrow
~Krzysztof | 2015.08.02 18:59
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Według mnie jest to rewelacja ! Aktualizuje, naprawia i instaluje wszystkie sterowniki szybko za darmo .Za jednym zamachem.Bardzo prosty w obsłudze.Bezpieczny.W trakcie pracy nie reagować na wyświetlane okienka.Wystarczy patrzeć i nie lękać się ! Po restarcie buzia będzie uśmiechnięta.Na moim starym Sony z xp uaktualnił mi 9 sterowników , zainstalował 2 w urządzeniach zewnętrznych a mianowicie wifi i huawei.Wszyskko śmiga! W bazie Programosów nie ma lepszego!
Drive The Life 6.2.6.114
avatararrow
~mhpabhp | 2015.06.29 19:39
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dobry program mimo moich obaw wynikających z jego azjatyckiego pochodzenia. Mam go zainstalowany od pewnego czasu zaktualizował mi bez problemu kilka sterowników. System Windows 7 dobrze funkcjonuje a ja zrobiłem sobie do Drive The Life spolszczenie.
Drive The Life 6.2.4.112