w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 944987
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

Radeon Software Crimson Edition (15.30.1025) Beta


Radeon Software – sterowniki dla kart graficznych AMD, które w najnowszej edycji (Crimson w chwili tworzenia niniejszego tekstu) oferują znacznie większą wydajność względem swoich poprzednich wersji. Zmianie uległa nie tylko techniczna strona przekładająca się na osiągi kart graficznych, ale również sam interfejs, dzięki któremu obsługa jest teraz dużo wygodniejsza oraz lepiej wpisuje się w styl narzucany niejako przez najnowsze wersje systemu operacyjnego Windows.

Producent zerwał ze stylistyką programu dotychczas niewiele różniącą się nawet od swoich poprzedników sprzed kilku lat. Oprogramowanie wygląda teraz nowocześnie i pozwala dużo łatwiej zarządzać wszystkimi ustawieniami. Atrakcyjnie prezentuje się wbudowany launcher gier, który umożliwia dostosowywanie ustawień wydajności grafiki z osobna dla każdego tytułu (podobne rozwiązanie było obecne w sterownikach AMD już wcześniej, jednak tym razem realizacja tej funkcji dużo bardziej zachęca do jej wykorzystywania).

W programie wiele zmian zostało zrealizowanych od strony technicznej. Do ciekawszych zmian zaliczyć można wprowadzenie funkcji „Frame Rate Target Control”, której zadaniem jest takie sterowanie kartą graficzną, by osiągnąć zadaną liczbę klatek na sekundę, ale nie większą (regulacja dostępna jest w zakresie od 20 do 200FPS). Dzięki temu zarówno osiągniemy interesujące nas wrażenia wizualne, jak i zaoszczędzimy energię, nie „zmuszając” karty graficznej do przetwarzania obrazu na skraju swoich możliwości obliczeniowych. Innymi dodatkami jest na przykład rozbudowanie ustawień związanych z rozdzielczością obrazu oraz wprowadzenie obsługi dla konwerterów sygnału pomiędzy złączem HDMI a DisplayPort.

Uwaga!
• Link instalatora prowadzi do niewielkiej aplikacji udostępnionej przez AMD, która samodzielnie decyduje, jakiego rodzaju sterowniki pobrać dla naszego systemu operacyjnego i sprzętu AMD.
• Opisywane sterowniki w edycji Crimson dostępne są obecnie jedynie dla niektórych kart graficznych (wybrane modele serii R9, R7, R5 oraz HD), użytkownicy pozostałego sprzętu zostaną przekierowani do pobierania poprzednich sterowników z serii Catalyst.

Wymagania!
Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Radeon SoftwareRadeon Software Crimson Edition (15.30.1025) Beta
Wersja rozwojowa
4.72 MB | 2015-12-01

Ilość pobrań: 449 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Radeon Software