w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 509
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Broadcom Bluetooth Software 6.5.1.5800


Broadcom Bluetooth Software to niewielka aplikacja ułatwiająca instalację sterowników dla technologii Bluetooth. Poza tym procesem, który przebiega automatycznie w trakcie instalacji, działanie programu sprowadza się do wygodnego modułu raportowania błędów, który automatycznie przekazuje wprowadzone przez nas informacje producentowi, dzięki czemu może on ulepszać kolejne edycje swojego oprogramowania zwracając przy tym uwagę na najczęściej występujące usterki.

Wspomniany formularz ("Bluetooth Problem Repoert") dostępny jest bezpośrednio z pulpitu (podczas instalacji automatycznie dodawany jest skrót uruchomieniowy). Charakteryzuje się ponadprzeciętną uwagą, która została przywiązana do dostępnych możliwości zgłaszanych błędów. Możemy tutaj kolejny wybrać typ usterki, który dotyczyć może już instalacji, następnie opisać kroki, które wykonaliśmy i zakończyły się porażką, dodać rozszerzone informacje, a także pliki. Następnie z wykorzystaniem jednego przycisku, wszystkie dane wysyłane są do producentów, a my możemy liczyć na to, iż w kolejnej edycji programu błędy przez nas zgłoszone zostaną rozwiązanie.

Opisywana aplikacja nie stanowi niezastąpionego narzędzia, które można polecić każdemu użytkownikowi technologii Bluetooth przy komputerze. Stanowi raczej nietypową propozycję, której główną funkcjonalnością jest wygodny moduł zgłaszania błędów. Aplikację polecamy traktować jako ciekawostkę, którą jednak z pewnością warto przetestować, jeśli doświadczyliśmy kłopotów podczas korzystania z Bluetootha.

Uwaga!
Jeśli korzystamy z dołączanego adaptera Bluetooth (np. poprzez interfejs USB), konieczne jest jego podłączenie do komputera przed rozpoczęciem instalacji programu.

Wymagania!
Instalacja wymaga połączenia z Internetem (pobierane są dodatkowe sterowniki o wadze ponad 200MB, przez co cały proces instalacji staje się dość czasochłonny).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (8 głosów)

Strefa Download programu
Broadcom Bluetooth SoftwareBroadcom Bluetooth Software 6.5.1.5800
Wersja stabilna
3.1 MB | 2015-01-11

Ilość pobrań: 7055 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
Broadcom Bluetooth Software