w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 937848
Wszystkich tematów: 138398

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Microsoft .NET Framework Repair Tool 4.6.1528


Microsoft .NET Framework Repair Tool to oficjalny program Microsoftu do naprawiania często występujących błędów przy użytkowaniu pakietu .NET lub jego aktualizacjach. Jest narzędziem skonstruowanym w formie kreatora, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo prosta i nie powinna nikomu przysporzyć żadnych trudności. Dodatkowym atutem jest zautomatyzowanie większości procesów naprawczych, dzięki czemu w praktyce działanie użytkownika sprowadza się jedynie do sukcesywnego klikania przycisku „Next”.

Na wstępie należy zaznaczyć, iż pakiet .NET Framework mimo wszystko nie słynie ze szczególnie wysokiej awaryjności, ale mimo to, Microsoftowi udało się zebrać dostateczną ilość danych o awariach, by stworzyć odrębną aplikację do eliminowania najczęstszych z nich. Pobrany program wystarczy uruchomić, a następnie akceptować kolejne kroki kreatora (w tym umowę licencyjną). Aplikacja w odpowiednich momentach zbierze niezbędne informacje o komputerze i sposobie wykorzystania pakietu, by automatycznie wykryć i spróbować naprawić błędy. Jeśli skrypty nie zdołają samodzielnie naprawić błędu, zaproponowane zostaną ręczne rozwiązania, po wypełnieniu których program ponownie przeanalizuje zainstalowane wersje .NET Frameworka, by sprawdzić poprawność ich działania.

Warto dodać, iż cała aplikacja jest zaskakująco szybka. Przejście przez wszystkie etapy naprawy nie zajmie nam dłużej niż dwie minuty. Z tego powodu jest to godne polecenia rozwiązanie, które z pewnością będzie szybsze w naprawie błędów w naszym oprogramowaniu, niż ręczna analiza przyczyn usterek przez użytkownika.

Uwaga!
W chwili pisania powyższej recenzji aplikacja wspiera .NET Framework w wersjach:
• 4.5.1,
• 4.5,
• 4,
• 3.5 SP1,
• 3.0 SP2,
• 2.0 SP2.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft .NET Framework Repair ToolMicrosoft .NET Framework Repair Tool 4.6.1528
Wersja stabilna
1.22 MB | 2019-12-31

Ilość pobrań: 2242 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Microsoft .NET Framework Repair Tool