w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 364
Wszystkich postów: 938486
Wszystkich tematów: 138719

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

ATIc Install Tool 3.5.5


ATIc Install Tool to aplikacja przeznaczona głównie dla grafików i graczy. Jest to program do wyszukiwania najnowszych sterowników do kart graficznych AMD (wcześniej ATI). Dzięki sprawdzanej na bieżąco bazie, aplikacja potrafi automatycznie wykryć udostępnioną aktualizację, a następnie pobrać ją i zainstalować według ustalonego scenariusza. Dzięki programowi możliwe jest też pobieranie i instalacja nie tylko najnowszych, ale również konkretnych, poprzednich wydań sterowników do kart.

Ponieważ program ma być w tym wypadku przede wszystkim funkcjonalny, nie starano się tutaj na siłę upiększać interfejsu. To dość typowe okno ustawień, które pozwala skontrolować kilka funkcji. Do najważniejszych z nich należy możliwość ręcznego wybrania wersji systemu operacyjnego, na który chcemy pobrać sterowniki (funkcja automatycznego wykrywania pozwoli jednak zdjąć z użytkownika ten obowiązek). Dostępne są także opcje związane z samą instalacją, jak również możliwość ręcznego określenia scenariusza, według którego będzie postępować program w przypadku wykrycia nowej wersji sterowników do pobrania. Wszystkie te czynności mogą być oczywiście aktywowane również ręcznie i tak samo później zainstalowane.

Program można uznać za szczególnie pożądany wśród graczy. To głównie na tym rynku niezbędne jest posiadanie najnowszych sterowników kart graficznych, ze względu na stale wydawane aktualizacje gier, które korzystają z rozwiązań zaimplementowanych w najświeższych pakietach oprogramowania dla kart. Aktualizacja sterowników może przełożyć się zarówno na zwiększenie dotychczasowej wydajności naszego sprzętu, jak i zysk w postaci nowych efektów wizualnych.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
ATIc Install ToolATIc Install Tool 3.5.5
Wersja stabilna
1.73 MB | 2024-05-25

Ilość pobrań: 857 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
ATIc Install Tool