w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 249
Wszystkich postów: 912654
Wszystkich tematów: 131229

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7611 dni
pl

SanDisk SSD Dashboard 3.7.2.5


SanDisk SSD Dashboard – program do kompleksowej obsługi dysków półprzewodnikowych (SSD) produkcji SanDiska. Aplikacja podobnie, jak analogiczne aplikacje innych producentów, umożliwia odczyt szczegółowych informacji o pracy naszego dysku, zużytym miejscu, czy też danych S.M.A.R.T., natomiast w przeciwieństwie do nich pozwala obsługiwać tylko dyski swojej produkcji (oprogramowanie Samsunga pozwala także wykorzystać niektóre funkcje swojej aplikacji do dowolnych dysków, niekoniecznie SSD). Na plus w przypadku programu SanDiska należy natomiast zaliczyć polskojęzyczny interfejs, co jest niespotykane wśród wspomnianej konkurencji.

Obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do poruszania się pomiędzy głównymi przyciskami niemal na środku ekranu. Dzięki nim uzyskamy szybko dostęp kolejno do: informacji o stanie dysku, danych o jego wydajności, narzędzi, ustawień oraz pomocy. Sekcja narzędzi umożliwia odczyt informacji o systemie operacyjnym, ale także skorzystanie z kilku narzędzi kasowania danych, które przeznaczone są dla przenośnych nośników pamięci (np. pendrive’ów).

Całkiem ciekawie prezentuje się wspomniana sekcja pomocy. Możliwe jest z niej dostanie się do strony pomocy technicznej w Internecie, skorzystanie z forum użytkowników, wyświetlenie instrukcji obsługi, a także rzadziej spotykana opcja, jaką jest czat na żywo z konsultantem firmy. Cały program działa sprawnie, a po zamknięciu minimalizuje się do poziomu systemowej ikonki, by na bieżąco powiadamiać użytkownika o ewentualnych zmianach w pracy dysku. Aplikację można naturalnie również całkowicie wyłączyć (opcją „Wyjście” w kontekstowym menu wspomnianej ikony na pasku).

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
SanDisk SSD DashboardSanDisk SSD Dashboard 3.7.2.5
Wersja stabilna
4 MB | 2022-07-05

Ilość pobrań: 2724 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 31

Komentarze (0)
SanDisk SSD Dashboard