w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 665
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

DriverBackup! 2.1.0.7


DriverBackup! to program do tworzenia kopii zapasowej i przywracania sterowników wszystkich urządzeń i usług naszego komputera. Jest ciekawą propozycją w szczególności dla tych użytkowników, którzy często sprawdzają funkcjonalność nowych, testowych wersji sterowników do wielu podzespołów i nie chcą ryzykować utraty stabilności systemu, w przypadku gdy nowa instalacja testowa okaże się gorsza od poprzedniej stabilnej. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi opisywany program, który nie tylko w kilka sekund pozwoli utworzyć jednoplikowe archiwum wszystkich sterowników naszych urządzeń, ale równie szybko umożliwi ich przywrócenie w przyszłości.

Aplikacja jest przy tym bardzo prosta w obsłudze. Po uruchomieniu automatycznie skanuje wszystkie zainstalowane na komputerze sprzęty i wyświetla ich listę. Korzystając z przycisków powyżej głównego okna, możemy dowolnie zawężać wyświetlaną listę (co przełoży się także na zakres sterowników podlegających tworzonej kopii zapasowej), ze względu na ich pochodzenie (fabryczne lub doinstalowane) oraz dodatkowe cechy, takie jak przenośność oraz posiadanie cyfrowego podpisu. Wybranie przycisku „Start Backup” przeniesie nas do kolejnego okna, gdzie będziemy mogli dodatkowo wybrać sposób nazewnictwa tworzonej kopii zapasowej (wykorzystać można między innymi bieżącą datę i nazwę komputera).

Przywracanie sterowników przebiega w bardzo podobny sposób. W oknie głównym aplikacji należy w górnej części wybrać przycisk „Restore”, a następnie wskazać aplikacji odpowiednie pliki do przywrócenia. Warto dodać, iż całe działanie programu może zostać zautomatyzowane. W tym celu skorzystać należy z opcji interfejsu tekstowego (odpowiednia składnia i komendy dostępne są na stronie producenta, do której dostaniemy się z poziomu menu „?” w aplikacji).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
DriverBackup!DriverBackup! 2.1.0.7
Wersja stabilna
0.51 MB | 2015-03-08

Ilość pobrań: 796 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
DriverBackup!