w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 509
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Intel Driver and Support Assistant 24.2.19.5


Intel Driver and Support Assistant (wcześniej znany pod nazwą Intel Driver Update Utility) to oficjalna aplikacja przeznaczona do aktualizacji sterowników wszystkich urządzeń Intela zainstalowanych w naszym komputerze. Działa niemal całkowicie automatycznie, wystarczy bowiem uruchomić proces skanowania urządzeń, który samodzielnie wykryje wszystkie sprzęty i wersje ich sterowników, następnie pobierze najbardziej aktualne i pozwoli je zainstalować. Na końcu w razie potrzeby zostaniemy poproszeni o zrestartowanie komputera.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania również przez niedoświadczonych użytkowników. To ważne, ponieważ na przykład komputery przenośne (szczególnie tańsze, korzystające ze zintegrowanych kart graficznych) często wyposażane są w podzespoły Intela, a tego typu komputery mogą być wykorzystywane również prze osoby starsze. Cała obsługa sprowadza się tutaj do najwyżej trzech kliknięć potwierdzających wykonywanie kolejnych etapów instalacji przez automatykę. Przeszkodą nie powinien być też ewentualny brak znajomości języka angielskiego (program oferuje kilka języków interfejsu do wyboru, brakuje jednak niestety polskiego, być może zostanie to zmienione w kolejnych wersjach aplikacji).

Jedyne do czego ewentualnie można by się przyczepić to szybkość działania. Samo pobieranie sterowników i ich późniejsza instalacja są bardzo sprawne, jednak pierwszy etap, którym jest rozpoznanie sprzętu i wersji sterowników wydaje się stosunkowo wolny, choć nadal na działanie potrzebuje może maksymalnie minuty, zatem nie będzie to szczególnie uciążliwe, szczególnie, że aktualizacji sterowników nie dokonujemy przecież codziennie.

Wymagania!
Program do działania wymaga połączenia z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (18 głosów)

Strefa Download programu
Intel Driver and Support AssistantIntel Driver and Support Assistant 24.2.19.5
Wersja stabilna
3.95 MB | 2024-05-07

Ilość pobrań: 4215 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 31

Komentarze (1)
Intel Driver and Support Assistant
avatararrow
andrzejjajko | 2016.05.17 17:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
No no testowałem. I się okazało że nie sprawdzone sterowniki ma ten program. Masakra
Intel Driver Update Utility 2.5.0.22