w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 213
Wszystkich postów: 904297
Wszystkich tematów: 127404

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6327 dni

AVS Audio Converter 9.1.3.601


AVS Audio Converter to nowoczesny i rozbudowany program do konwersji plików muzycznych pomiędzy formatami. Obsługuje kilkanaście najpopularniejszych rozszerzeń plików, w tym MP3, WMA, WAV, M4A, AMR, OGG, FLAC oraz MP2. Pozwala ponadto na wydobywanie ścieżki dźwiękowej z filmów (również w licznych formatach, jak również bezpośrednio z płyt DVD) oraz konwertowanie do formatu M4B, a następnie dzielenie pliku na rozdziały włącznie z zakładkami.

Obsługa narzędzia jest bardzo wygodna, ponieważ oferuje bardzo ciekawy i czytelny interfejs. Wszystkie funkcje związane z konwersją, umieszczone zostały w formie dużych i kolorowych ikona na wstążce w górnej części ekranu. To intuicyjne podejście, które gwarantuje szybkie przystosowanie się do obsługi – za jednym razem wyświetlanych jest tylko kilka opcji, a dodatkowe ustawienia wyświetlane są dopiero po kliknięciu na wybrany element. Po ustawieniu wszystkich parametrów, pozostaje nam już tylko aktywowanie procesu konwertowania, który jest stosunkowo szybki. Dodatkiem jest tutaj edytor, który pozwala między innymi na modyfikację meta danych utworów – w przypadku plików MP3 będą to tagi ID3, w których uzupełniamy informacje o wykonawcy, albumie i innych szczegółach, włącznie z grafiką okładki płyty.

Podczas pracy z aplikacją warto zwrócić uwagę na liczne ustawienia konfiguracyjne związane z jakością dźwięku. Często wykraczają one ponad „typową” korektę próbkowania czy ustawień kanałów, dając tym samym stosunkowo spore pole do popisu dla osób szukających jak najwyższej personalizacji jakości, a jednocześnie znających się nieco na rzeczy.

Ograniczenia!
Darmowa, demonstracyjna wersja programu nakłada dźwiękowy „znak wodny” producenta na plik wynikowy.

Spolszczenie!
Aplikacja teoretycznie oferuje polskojęzyczny interfejs, jednak w praktyce są to tylko nieliczne jego elementy – pozostała część jest w języku angielskim. Naszym zdaniem dysproporcja jest tak duża, iż trudno uznać opisywaną wersję programu „polskojęzyczną”, mimo, że tak sugeruje producent.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
AVS Audio ConverterAVS Audio Converter 9.1.3.601
Wersja stabilna
49.52 MB | 2020-03-18

Ilość pobrań: 186 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
AVS Audio Converter