w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 141
Wszystkich postów: 913918
Wszystkich tematów: 130475

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7542 dni

Express Rip CD Ripper 5.00


Express Rip CD Ripper to program umożliwiający szybkie i wygodne zgrywanie zawartości płyt CD z nagraniami muzycznymi do formatu MP3 lub WAV. Jest prosty w obsłudze oraz nie zawiera w sobie skomplikowanych opcji, przez co może stanowić świetne rozwiązanie w szczególności dla użytkowników poszukujących przede wszystkim narzędzia niezawodnego i łatwego w codziennym użytkowaniu. Zachęcający może się okazać również interfejs, który w swojej prostocie pozostaje elegancko minimalistyczny i, po prostu, dość atrakcyjny.

Aby zaimportować nowy album, wystarczy włożyć płytę do napędu i wsunąć tackę do komputera. Program automatycznie rozpozna nową płytę w napędzie oraz (o ile będzie taka możliwość), pobierze nazwy ścieżek i pozostałe dane albumu. Wszystkie utwory zostaną wyświetlone na ekranie; dopiero po ręcznym uruchomieniu tego procesu, rozpocznie się zgrywanie danych. Ścieżki zostaną zapisane w katalogu, który zdefiniować można w dolnej części okna programu. Warto także zagłębić się w ustawienia, dostępne z poziomu ikony na programowym pasku narzędzi. Pozwalają one zadecydować o wielu parametrach zgrywanych utworów oraz wpłynąć na dodatkowe zachowanie całej aplikacji.

Prócz dość rozbudowanych ustawień związanych z jakością tworzonych plików, naszą uwagę mogą przykuć praktyczne opcje związane z nazewnictwem generowanych przez program utworów muzycznych. Użytkownik ma możliwość ręcznego stworzenia szablonu nazewnictwa lub wykorzystanie jednego z dwóch gotowych, które obejmują nazwę ścieżki, albumu oraz wykonawcę.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Express Rip CD RipperExpress Rip CD Ripper 5.00
Wersja stabilna
0.59 MB | 2023-05-12

Ilość pobrań: 2233 | W tym miesiącu: 25 | W poprzednim miesiącu: 32

Komentarze (1)
Express Rip CD Ripper
avatararrow
~OlaNP | 2015.02.25 14:49
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Rewelacja, bardzo szybki rip i doskonałą jakość! polecam
Express Rip CD Ripper 1.97