w
googluj
pl

MailWasher Pro 7.15.5


MailWasher Pro to filtr antyspamowy dla systemu Windows. Narzędzie pozwala na odfiltrowanie poczty elektronicznej i usunięcie niechcianych, często niebezpiecznych treści. Aplikacja wyróżnia się wysoką skutecznością działania i dużą ilością funkcji.

MailWasher Pro posiada bardzo prosty interfejs, dzięki czemu przypadnie do gustu początkującym użytkownikom komputera. Producent przygotował samouczek, który pozwoli nam na szybkie zapoznanie się z obsługą i dostępną funkcjonalnością. W głównym oknie znajdziemy podpowiedzi kontekstowe, a z poziomu menu możemy przejść do forum dyskusyjnego i pliku pomocy. Podstawowa konfiguracja aplikacji sprowadza się po prostu do zdefiniowania danych dostępowych do skrzynki pocztowej.

Bardziej zaawansowani odbiorcy skorzystają z dosyć rozbudowanego panelu opcji, pozwalającego na dostosowanie działania aplikacji i filtrów do potrzeb. W łatwy sposób zmienimy zawartość zaufanej/czarnej listy, dodamy nowe reguły, zablokujemy serwery wysyłające spam, uaktywnimy funkcję FirstAlert! czy zmodyfikujemy kryteria dotyczące raportowania, oceny i automatycznego "uczenia się" algorytmów. Na uwagę zasługują także opcje dotyczące wyglądu (zmiana ikony, jasności, układu, czcionek, kolorystyki, cieni, nagłówków, widoczności ostrzeżeń/kolumn/paneli).

Pakiet prócz możliwości odsiewania niepotrzebnych wiadomości, posiada podstawowe funkcje do przeglądania i odbierania poczty elektronicznej. W szybki sposób możemy oznaczyć wiadomość jako dobrą/niechcianą, odczytać treść, przekazać lub odpowiedzieć na list czy też przenieść wiadomości do kosza.

Pozostałe funkcje aplikacji:
- automatyczne sprawdzanie poczty co zadaną ilość minut,
- powiadomienia dźwiękowe i tekstowe,
- współpraca z zewnętrznymi klientami pocztowymi,
- moduł automatycznej aktualizacji,
- import/eksport ustawień,
- moduł odzyskiwania wiadomości za pomocą serwera poczty wychodzącej,
- minimalizacja do zasobnika systemowego i powiadomienia za pomocą ikony.

Uwaga!
Dla użytkowników potrzebujących mniej rozbudowanej funkcjonalności przygotowano wydanie darmowe. Producent udostępnia również uproszczoną wersję, dostosowaną do starszych konfiguracji sprzętowych i systemowych.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne rozpowszechniane na licencji typu trial. Aplikacja działa przez 30 dni od daty instalacji, pozwalając na zapoznanie się z funkcjonalnością i obsługą. Po zakończeniu okresu testowego należy zarejestrować program lub usunąć go z systemu operacyjnego.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (8 głosów)

Strefa Download programu
MailWasher ProMailWasher Pro 7.15.5
Wersja stabilna
29.27 MB | 2024-06-20

Ilość pobrań: 954 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
MailWasher Pro