w
googluj
pl

Nuclear 0.6.3


Nuclear – odtwarzacz muzyki, który wykorzystuje streaming nagrań od największych dostawców, w tym YouTube, Soundcloud, Vimeo oraz Bandcam (wkrótce także Deezer oraz Spotify). Aplikacja pozwala wyszukiwać w praktyce niemal dowolnych artystów i ich nagrania, a następnie odtwarzać z jakością, jaką oferuje dany serwis, z którego pochodzi strumień. Dodatkiem jest możliwość dzielenia się na bieżąco słuchanymi przez siebie utworami poprzez sieć last.fm.

Podczas odtwarzania na ekranie widzimy wszystko co jest do tego niezbędne: przyciski do sterowania, nazwę wykonawcy, albumu oraz utworu, a także jego okładkę i spis wszystkich kolejnych nagrań, które czekają w kolejce na odtworzenie (w praktyce chodzić będzie zazwyczaj o kolejne na danym albumie utwory). Listy odtwarzania mogą też być tworzone ręcznie, podobnie jak w większości innych odtwarzaczy. Dzięki nim możliwe jest stworzenie własnych składanek utworów, które mogą pochodzić z wielu różnych albumów, a w tym konkretnym przypadku (ponieważ program agreguje wyniki wyszukiwania wielu platform wspomnianych na wstępie) – również z wielu źródeł.

Na koniec pamiętajmy, iż (przynajmniej w chwili tworzenia niniejszego opisu), aplikacja pozostaje w dość wczesnej fazie rozwojowej, a w dodatku rozwijana jest w oparciu o otwarte źródło, zatem można spodziewać się tu pewnych niedoróbek, które zapewne w przyszłości zostaną rozwiązane. Być może warto więc śledzić rozwój tego projektu i oczekiwać na pierwszą stabilną wersję, choć już teraz program działa poprawnie – warto go samodzielnie przetestować.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
NuclearNuclear 0.6.3
Wersja stabilna
47.3 MB | 2020-02-04

Ilość pobrań: 143 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Nuclear