w
googluj
pl

Deezer 1.3.5.0


Deezer – jeden z najpopularniejszych serwisów do legalnego słuchania niemal dowolnych utworów muzycznych (baza to ponad 35 milionów piosenek) w formie programu dla interfejsu ModernUI systemu Windows 8 i nowszych. Prosty w obsłudze, utrzymany w wizualnym klimacie znanym z rozwiązań systemowych. Umożliwia tworzenie własnych list ulubionych artystów oraz piosenek lub słuchanie gotowych zestawów nadawanych w formie rozgłośni radiowych, serwujących muzykę danego gatunku. Całość jest bardzo prosta w obsłudze, działa bardzo sprawnie i z pewnością umili każdą chwilę spędzoną przy komputerze.

Podobnie jak wiele innych aplikacji multimedialnych tego typu, interfejs jest tutaj „poziomy” – rolką myszy lub przesunięciami ekranu przesuwamy szerokie okno wielu opcji. Znajdziemy wśród nich między innymi listę naszych ulubionych albumów (w formie atrakcyjnych okładek płyt) oraz grafiki dostępnych rozgłośni radiowych. Wystarczy kliknąć na dowolny element, by przenieść się do nowego ekranu, który wyświetla na jego temat szczegóły. W ten sposób będziemy mogli uruchomić odtwarzanie piosenek (panel sterowania głośnością i utworami znajdzie się w górnej części interfejsu) oraz włączyć daną stację radiową (mamy tu możliwość przełączania się pomiędzy kolejnymi piosenkami, więc należy tę funkcję traktować bardziej jako listy odtwarzania, niż „radio” z definicji).

Poruszanie się po programie ma zbliżony charakter do buszowania po Internecie – w dowolnym momencie możemy użyć przycisku „wstecz”, aby powrócić do poprzedniego ekranu (nie zaś poziomu wyżej w strukturze katalogów). W programie dostępnych jest kilka ustawień, jednak dotyczą tylko preferencji związanych z zarządzaniem pamięcią; o ile nie cierpimy na niedostatek miejsca na dysku i nie mamy w tym zakresie szczególnych wymagań – nie ma potrzeby ich zmieniać.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 lub 30 dni działania (producent podaje sprzeczne informacje).

Wymagania!
Aby korzystać z programu, konieczne jest utworzenie darmowego konta użytkownika lub skorzystanie z danych logowania Facebooka albo konta Google.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
DeezerDeezer 1.3.5.0
Wersja stabilna
6.1 MB | 2016-02-01
przejdź Deezer dla Android

Ilość pobrań: 202 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Deezer