w
googluj

Hanso Player 4.0.0.0


Hanso Player to prosty odtwarzacz muzyczny, który wyróżnia się obsługą playlist oraz podstawowych trybów odtwarzania: normalnego, losowego oraz powtarzania. Udostępnia przy tym dwie skórki oraz możliwość regulacji głośności i postępu odtwarzania piosenki. Bardzo szybko się uruchamia, jak również przystępuje do odtwarzania wybranych utworów. Należy go pochwalić za stabilną pracę oraz niewielkie zapotrzebowania wobec systemowych zasobów, przez co może być polecony również użytkownikom starszych komputerów.

Obsługa programu nie jest na żadnym etapie skomplikowana. Sprowadza się do wybrania odpowiedniego utworu lub ich grupy z wbudowanego w aplikację kreatora nowego odtwarzania. Zaraz po wybraniu mediów, aplikacja przystępuje do odtwarzania. Start piosenek jest do tego stopnia natychmiastowy, że sporadycznie programowi zdarza się "zgubić" pierwsze ułamki sekund piosenek, o ile od razu rozpoczynają się one dźwiękami. Nie należy jednak z tego powodu skreślać programu z listy potencjalnych odtwarzaczy, z których moglibyśmy chcieć skorzystać; większość utworów rozpoczyna się co najmniej ułamkiem sekundy ciszy, przez co opisywany sporadyczny problem może nas nawet nigdy nie dotknąć.

Z pewnością wygodny może się okazać tryb pracy zminimalizowanej. Pierwszy z nich obejmuje wykorzystanie dużo mniejszego okna programu, drugi z kolei jest bardziej dosłowny; program znika z listy uruchomionych aplikacji a pozostaje aktywny jedynie jako ikonka na pasku zadań systemu. Z poziomu jej menu kontekstowego mamy wówczas możliwość kontrolowania odtwarzania oraz uruchomienia opcji konfiguracyjnych programu.

Uwaga!
Instalator programu stara się zmusić użytkownika do instalacji całej masy dodatkowego reklamowego oprogramowania. Wystarczy uważnie czytać kolejne zgody w kreatorze, by tego uniknąć.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Hanso PlayerHanso Player 4.0.0.0
Wersja stabilna
2.75 MB | 2018-10-15

Ilość pobrań: 334 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Hanso Player