w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 131
Wszystkich postów: 914003
Wszystkich tematów: 130505

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7543 dni

PlayPad Media Player 2.05


PlayPad Media Player – szybki w działaniu odtwarzacz muzyki i filmów charakteryzujący się przede wszystkim prostą obsługą oraz szerokimi możliwościami personalizacji wyglądu interfejsu. Nie jest to kombajn, ale proste narzędzie do odtwarzania ulubionych piosenek oraz wideo, po wybraniu ich z listy wszystkich plików lub bezpośrednio z utworzonej listy odtwarzania. Aplikacja potrafi wyświetlać niewielkie grafiki okładek albumów i również samodzielnie pobierać brakujące (choć podczas naszych testów skuteczność tej opcji była dyskusyjna). Samo odtwarzanie muzyki jest dobrej jakości, zaś interfejs szybko reaguje na polecenia użytkownika, przez co korzystanie z programu jest przyjemne i wygodne.

Sam interfejs już na starcie jest nowoczesny i świetnie wpisuje się w stylistykę znaną z najnowszych systemów operacyjnych Windows. Skorzystać można z kilku predefiniowanych skórek, jednak co najciekawsze, wygląd można „stworzyć” samemu, ręcznie wybierając kolor tła aplikacji, główny oraz akcentów, a także samodzielnie wybierając czcionkę napisów (tutaj do dyspozycji jest lista wszystkich czcionek zainstalowanych w systemie). Tym sposobem, choć program sam w sobie jest „tylko” prostym, dobrym odtwarzaczem muzyki, stworzyć można niepowtarzalne efekty dostosowane kolorystycznie choćby do tapety pulpitu.

W ustawieniach znajdziemy również kilka opcji powiązanych bezpośrednio z odtwarzaniem dźwięku. Warto wspomnieć o wadzie programu, którą jest brak możliwości wyświetlania utworów zgodnie z podziałem według ich tagów ID3 lub innych metadanych. Cała biblioteka prezentowana jest w formie jednej listy. Alternatywą jest wykorzystywanie list odtwarzania (które można importować lub eksportować), ale może się to okazać kłopotliwe i z pewnością jest mniej wygodne, niż wyszukiwanie utworów na przykład według gatunku czy wykonawcy, co często oferują propozycje konkurencyjne.

Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy między innymi: MKV, .FLV, .MP4, .AVI, .SWF, .MOV, .WMV, .VOB, .MP3, .FLAC, .MPC, .AMR, .OGG, .WAV, .M4A, .WMA, .M3U8, .M3U, .PLS, .P3L, .XSPF, .JSPF. Dodatkiem jest możliwość „ripowania” płyt muzycznych na dysk komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
PlayPad Media PlayerPlayPad Media Player 2.05
Wersja stabilna
3.57 MB | 2016-03-26

Ilość pobrań: 200 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
PlayPad Media Player