w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 498
Wszystkich postów: 939026
Wszystkich tematów: 138916

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

Animated Screensaver Maker 4.5.29


Animated Screensaver Maker to w pełni funkcjonalne środowisko do tworzenia dynamicznych wygaszaczy ekranu dla systemu Windows. Aplikacja pozwala na szybkie wygenerowanie atrakcyjnie wyglądającej animacji - nie jest wymagana do tego zaawansowana wiedza z zakresu obróbki graficznej. Jedną z największych zalet programu jest bogata kolekcja gotowych do wykorzystania, predefiniowanych efektów.

Animated Screensaver Maker charakteryzuje się przyjaznym dla początkujących użytkowników interfejsem. Proces tworzenia wygaszacza sprowadza się do kilku prostych operacji, polegających na odpowiednim skonfigurowaniu paramentów wygaszacza. W kolejnych krokach zmieniamy obraz tła, dodajemy slajdy i animacje, dołączamy efekty dźwiękowe, zmieniamy właściwości przejść oraz dostosowujemy pracę kamery. Do dyspozycji mamy także opcje dotyczące kolorystyki, oświetlenia, efektów falowania czy kierunku i szybkości poruszania się obiektów. Narzędzie zostało wyposażone w funkcje cofania i powtarzania operacji oraz podglądu wygaszacza. Wyniki pracy można od razu zastosować w systemie operacyjnym bądź po prostu zapisać na dysku twardym w formacie SCR.

Program posiada bardzo dobrą dokumentację, w której znajdziemy szczegółowe informacje na temat obsługi poszczególnych funkcji. Do paczki instalacyjnej zostały ponadto dołączone przykładowe projekty, które pozwalają na szybkie przetestowanie możliwości środowiska.

Uwaga!
Dla osób zainteresowanych tworzeniem animowanych tapet, polecamy aplikację Animated Wallpaper Maker. Jest to program o analogicznym interfejsie oraz podobnym zestawie funkcji.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne na zasadach licencji trial. Wydanie testowe produktu posiada ograniczenie polegające na dodawaniu znaku wodnego do eksportowanych wygaszaczy ekranu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (10 głosów)

Strefa Download programu
Animated Screensaver MakerAnimated Screensaver Maker 4.5.29
Wersja stabilna
31.27 MB | 2024-06-21

Ilość pobrań: 719 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Animated Screensaver Maker