w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 256
Wszystkich postów: 904488
Wszystkich tematów: 127577

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6719 dni
pl

ZombiE Clock 1.0.0.6


ZombiE Clock to mały i prosty w obsłudze program, którego zadaniem jest wyświetlanie zegara w dowolnym miejscu ekranu.

W przeciwieństwie do standardowego zegara systemu Windows, ZombiE Clock daje użytkownikowi niezwykle szerokie możliwość ustalenia formatu podawanego czasu. Oprócz godzin, minut i sekund, aplikacja może również wyświetlać dzień miesiąca (w formie liczby), tygodnia (w formie pełnej nazwy poniedziałek – niedziela) oraz bieżący miesiąc (w formie liczby lub pełnej nazwy). Możliwe jest zatem tworzenie takich kombinacji wyświetlanego czasu, jak: godzina | minuta | data | dzień miesiąca | dzień tygodnia | rok.

Co więcej, bardzo łatwo możemy przełączać się z trybu 12-godzinnego (AM/PM) na tryb 24 godzinny. Maniacy dokładności ucieszą się z opcji wyświetlania milisekund.

Wszystkie parametry zegara możemy dowolnie modyfikować i przesuwać. Istnieje również możliwość dodania do zegara własnego tekstu (np. cytatu motywacyjnego). Co więcej, da się dowolnie zmienić krój i kolor czcionki, a także zmodyfikować kolor i przezroczystość tła zgodnie z naszym gustem. Pozycję i zachowanie zegara na ekranie również można dowolnie korygować.

ZombiE Clock jest o wiele bardziej elastyczny niż standardowy zegar Windows. Z tego powodu aplikacja z pewnością jest godna polecenia.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
ZombiE ClockZombiE Clock 1.0.0.6
Wersja stabilna
0.5 MB | 2013-06-21

Ilość pobrań: 412 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
ZombiE Clock